2726
عنوان

همه دوستام انرژی منفین

172 بازدید | 31 پست

یک دوست انرژی مثبتم نداریم بریم سلام کنیم بگه سلااام بگیم چطوری بگه عاالی بگیم چیکار کردی بگه کلی کار .برنامه داشته باشه

پی وی دوستامو ک دیر سین میزنم یا یک چشمی وارد میشم

همش ناله آی بدبختیم بیچاره ایم بد شانسیم الیم بلیم

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چت نکن باهاشون 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

سعی میکنم‌با خودم‌حالم خوب باشه😍 دیروز کل اشپزخونم رو تمیز کردم شمع روشن کردم و لامپ خاموش کردم و تو اشپزخونم رقصیدم😍 عود روشن میکنم و به خودم هم میرسم. 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

منم رفیق صمیمیم اینجوری بود کلا انرژی منفی و ناامیدی . باهاش حرف میزدم حالم بد میشد انقد میگفت فلان چیز نمیتونیم و نمیشه و قبول نمیشیمو اون بهتره ما بدتریم و اینا

خیلی ازش انرژی منفی میگرفتم باهاش قطع رابطه کردم

2706