2733
2734
عنوان

بیاین جریان سیسمونی دوقلوهامو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2156 بازدید | 134 پست
نه عزیزم ناهمسانن ولی دوس دارم شبیه بشن کاش یکم شبیه بشن 😄

عزیزم اسماشونو چی گذاشتی؟؟؟؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه بگی حداقل ها چیه؟!  

حداقل ها،لباس و حوله حمام.هست و رختخواب.فقط...لباسای کوچیک زیاد نگیر چون نوزاد زود رشد میکنه...سایز بندی بگیر..ست.ناخنگیر..و قیچی...قیچی برا ناخن گرفتن خیلی خوب و راحته..گوش پاکن...شیشه شیر..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
فدات بشم گلم . تو ماهی 💜 خدارررروشکر  انشاالله . طناز جونم رفتم عکس رنگی دو تا لوله هام سال ...

وای عزیزم چقدر خوشحال شدم 😍😍 ان شاالله همه چی به بهترین شکل پیش بره و یه نی نی سالم بیاری تا اخر عمر برات بمونه 💞

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2728
نه عزیزم ناهمسانن ولی دوس دارم شبیه بشن کاش یکم شبیه بشن 😄

آخی شبیه هم که میشن چون بلاخره خواهرن دیگه😍😍

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
منم وضع مامانم الا اصلا خوب نیس خودمم باردارم داریم سیسمونی میخریم هراز گاهی یکمشو مامانم میخره یکمش ...

روروئک نخر اصلا

اولا که الان اصلا استفاده نمیشه

رفت تا یکسال آینده

دوما که واسه کمر بچه ضرر داره

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
اره عزیزم کمکم کن میخوام خرید کنم چیا رو بگیرم؟؟ شما هرچی گرفتی و خیلی کارایی داشت و بگو بگیرم  ...

تخت نوزاد نوجوان که گهواره هم میشه یعنی تاب میخوره خیلی خوبه به دید بلند مدت.

گهواره وقتی بچه ۵ یا ۶ ماهه بشه بدرد نمیخوره کلا نخر.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
طناز جون اسماشون که عوض نکردی نه ؟ میخوام بگم اسمشون و بزارن تو لیست نینی ها  ساقی جون درست ک ...

اره عزیزم بگو بذاره . نه عوض نکردم همون ماهور و مهرسا 

مرسی دوست خوبم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
وای عزیزم چقدر خوشحال شدم 😍😍 ان شاالله همه چی به بهترین شکل پیش بره و یه نی نی سالم بیاری تا اخر ع ...

مرسی گل قشنگم انشاالله 💜

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
اره عزیزم بگو بذاره . نه عوض نکردم همون ماهور و مهرسا  مرسی دوست خوبم

وای چه اسمای قشنگی😍😍😍😍

دلمممم خواست

دوتا نی نی دوقلو دخممممللل

منم وضع مامانم الا اصلا خوب نیس خودمم باردارم داریم سیسمونی میخریم هراز گاهی یکمشو مامانم میخره یکمش ...

عزیزمممم ان شاالله خدا برکت بندازه تو پولت همه چی ک دوس داری بخری. اره منم الان میگم خیلی چیزا میتونم بخرم نه ک اضافه بخرم واجبارو پیتونم بخرم اونموقع واجبارم نمیتونستم بخرم به خدا 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره عزیزم بگو بذاره . نه عوض نکردم همون ماهور و مهرسا  مرسی دوست خوبم

ای جووون دلم 

باشه گلم فقط چندم و چه ماهی دنیا میان 

الهی فداشون بشم 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
اره عزیزم کمکم کن میخوام خرید کنم چیا رو بگیرم؟؟ شما هرچی گرفتی و خیلی کارایی داشت و بگو بگیرم  ...

صندلی غذا از ۶ ماهگی به بعد خیلی کمکت میکنه.

من پشیمونم که نخریدم.

اما اگه کالسکه دوقلویی کنار هم بخری کار صندلی غذا رو هم برات انجام میده.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706