2733
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شده حتی نمیخوام ریختشو ببینم

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت پس انداز نداری یواشکی بده خالت من همیشه از پس اندازم کادو میدم

یواشکی نمیدم از حساب خودم میدم ولی بخدا منم نمیذازم برا ی نفر خودش کادو بذاره چون داره با ابروی من بازی میکنه منم با ابروی اون بازی میکنم 

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏
وقتی میدونیداینطوریه یه پس اندازی داشته باش واسه همچین روزایی 

دارم ولی خودش اخه ب چ دردی میخوره بهش گفتم از حستب خودم میدم ولی دیگه حق نداری ب ی نفر خودت کادو بدی

دارم ولی خودش اخه ب چ دردی میخوره بهش گفتم از حستب خودم میدم ولی دیگه حق نداری ب ی نفر خودت کادو بدی

حالا نوبت مامانشون که برسه میگن مامانم 20تومن داده ماه پیش باید 100بذیم

اگه نداش ک برام مهم نبود وقتی داره و نمیده زورم میاد

به شوهرت بگو به غیرت خودت بر نمی خوره 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738
حالا نوبت مامانشون که برسه میگن مامانم 20تومن داده ماه پیش باید 100بذیم

بهش گفتم پونصدتومن نیس خودم میدم ولی یادت بمونه اینکارتو جبران میکنم

خودت اگه پول داری بزار روش بده 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
بهش گفتم پونصدتومن نیس خودم میدم ولی یادت بمونه اینکارتو جبران میکنم

افرین به جراتت ما که برا خانواده اش مایه میزاره و چیزیم نمیتونیم بگیم البته من خودم شاغلم چیزی بخوام میخرم 

میگع سیصد داده چهارصد میدم منم🙄

بهش بگو تورم رو هم در نظر بگیر 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
میگع سیصد داده چهارصد میدم منم🙄

اشکال نداره چهارصدو بگیر صدتومن بزار روش بده.

من جات بودن یه چیز کوچولو

مثلا لباسی عروسکی چیزی میگرفتم با ۵۰۰ میدادم.

خداییش دو سال پیش با سیصد تومن راحت میشد یه تکه طلا خرید

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2706