2703
2553

البته

نماز همه چیزمه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من قرآن میخونم نماز نه چون نماز آداب خاصی داره بنظرم سخته من وسواس دارم هر نماز باید لباسم تمیز بپوش ...

اره با بچه کوچیک یکم سخته 👌

من قبلا میخوندم خیلی هم حس آرامش و حس خوب داشت 

ولی جدیدا نمیدونم چرا حال و حوصلشو ندارم😕

زندگی خیلی نامرده 
2720
من قرآن میخونم نماز نه چون نماز آداب خاصی داره بنظرم سخته من وسواس دارم هر نماز باید لباسم تمیز بپوش ...

خوب اين شيطانه واضحه چون نماز حتي اگر نجس هم باشي بهتره نخوندنشه يه خمي يه راستي جلوي خدا شدي يه تواضعي كردي و اينكه به هرحال جزء كساني كه نميخونن نبودي

عزیزم این وسوسه ها از طرف شیطانه که شما رو از نماز و خدا زده کنه.من خودمم یه مدت اینجوری بودم واقعا عذاب اوره.فقط باید بهش بی محلی کن و نمازتو شروع کن

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2714
2706