1874
1955

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

گاهی اوقات از سر اجبار

گاهی اوقاتم واقعا حس خوبیه

توروخدا تو زندگی کسی دخالت نکنید... شاید بعضی از حرفات یا کارات خیلی از زندگی هارو نابود کنه... که خودت متوجه نباشی... 🙁🙁ازخدامیخوام بهم یه پسر بده انقد خوب تربیتش بکنم و موفق بشه اگه بایه دختر سطح پایین تر ازخودش ازدواج کرد از ته دلم بهش محبت کنم و منت سرش نزارم آخه خیلی بده خیلی... ☹️☹️
من وقتی میخونم خیالم راحت میشه یه حس اسودگی  وقتی نخونم نگرانم همش

دقیقا منم اینطوریم

حالا هی نق بزن زندگیم این‌جوریه اون‌جوریه! اصن زندگی بالا پایین نداشته باشه و روزای بد نباشه که نمیتونی بگی وای امروز چقدر خوش گذشت!اصن آدمای بد نیان تو زندگیت که نمیتونی بگی دمش گرم فلانی چقدر خوب بود...هوا آلوده نباشه صد سال نمیتونی بگی چقدر هوا امروز خوب و عالیه!میدونی چی میخوام بگم؟سیاهیا نباشن سفیدیا معلوم نمیشن رفیق... از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان، فکرتو مشغولِ اونا نکن!چشاتو ببند و فقط و فقط به سفیدیا و قشنگیایِ زندگی فکر کن و خدا رو شکر کن... ✅                                                                                        انصافا چشامونو خیلی‌وقتا جوری می‌بندیم رو زندگی و قشنگیاش، و غرقِ سیاهیا میشیم، یه حالی واسه خودمون درست می‌کنیم که کاری از دستِ هیشکی برنمیاد و خودِ خدا هم نمیتونه اون لحظه به دادمون برسه...🌪                                                                                                             اکثر آشفتگی انسان ها به خاطر دعاهای بی تاثیر است دعا یعنی از خداوند راهنمایی بگیریم نه اینکه او را راهنمایی کنیم که چه کار بکند 😊😊
1984

قبلا که میخوندم حالم خیلی خوب بود احساس آرامش میکردم

الان هم میخوام شروع کنم

احساس میکنم واقعا نیاز دارم😍🙂

دل می تواند به بزرگی دریا باشد                                 محدودیت در نگاه  ماست...   

تا۲۵سالگی درگیرجنگ بودم با تنبلیم 

ولی الان ک ۲۷ سال سن دارم دقیق موقع اذان میخونم وچه حس خوبی داره 

من میخام مادر یه جفت پسر دوقلو باشم ک میشن همبازی امیرحسینم لطفا هی نگید چراجنسیت تعیین میکنی و ای حرفا بیماری من با بارداری دختر تشدید میشه و غیر اون نمیخام  اسم مادرشوهرم ب فرزند من باشه ب جای نصیحت یه صلوات مهمونم کن

من قرآن میخونم نماز نه چون نماز آداب خاصی داره بنظرم سخته من وسواس دارم هر نماز باید لباسم تمیز بپوشم تو دستشویی پاهامو بشورم بچه کوچیک دارم بعد وضو از دم در دستشویی میپرم اونورتر ک پام رو فرش نخوره نکنه فرش کثیف باشه کلا خودمو آزار میدم ترجیح میدم نخونم

من میخونم بدون نماز خوندن نمی تونم خودمو تصور کنم ی قرار شیرین که مثلا وقتی نماز  صبحم قضا میشه حالم بده تا شب خودمو سرزنش میکنم 

خدایا میشه ی بار دیگه معجزه ببینم خداجونم دستمو بگیر خیلی تنهام 
8

البته

نماز همه چیزمه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                                                           لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
من قرآن میخونم نماز نه چون نماز آداب خاصی داره بنظرم سخته من وسواس دارم هر نماز باید لباسم تمیز بپوش ...

اره با بچه کوچیک یکم سخته 👌

من قبلا میخوندم خیلی هم حس آرامش و حس خوب داشت 

ولی جدیدا نمیدونم چرا حال و حوصلشو ندارم😕

زندگی قشنگه اگه خودت بخوای 🤗❤️
من قرآن میخونم نماز نه چون نماز آداب خاصی داره بنظرم سخته من وسواس دارم هر نماز باید لباسم تمیز بپوش ...

خوب اين شيطانه واضحه چون نماز حتي اگر نجس هم باشي بهتره نخوندنشه يه خمي يه راستي جلوي خدا شدي يه تواضعي كردي و اينكه به هرحال جزء كساني كه نميخونن نبودي

1718