2737
2734
عنوان

لک بيني پریودی

120 بازدید | 17 پست

سلام خانوما،من 20سالمه مجردم پلی کیستیک و مشکل هورمونی دارم دکتر بهم ال دی داد سه ماه از شب 5پریودی بخورم ب مدت 21شب،و هرشب دارم اسپیرونولاکتون هم میخورم ،این ماه 23ام عادت شدم و30ام تموم شدم حالا امروز ک 6 ام هس یکم لک دیدم،ممکنه دوباره پریود شم یا لک هس فقط بنظرتون ؟اخع میگم شاید عوارض قطع قرص ال دی باشه توروخدا جواب بدین نگرانم

عب نداره لکه بینی پریودی...نگران نباش اینجوری میشه بعد قطعش ممکنه ماه های دیگه کمتر یا بیشتر بشه که بازم نگرانی نداره

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس ینی دوباره پریود نمیشم الان خانومی؟ 😢😢

نه عزیزم این لکه بینیه 

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
نه عزیزم این لکه بینیه 

مرسی گلم خداکنه

وااای فردا میخام برم استخر باغ😭😭😭اینقد اعصابم خورد شده هی چک مبکنم هی میبینم داره بیشتر میشه باز بهم میریزم،

پس ینی دوباره پریود نمیشم الان خانومی؟ 😢😢

من که یه ماه ال دی مصرف کردم اذیت شدم رفتم یه دکتر دیگه بهم سیپروترن کامپاند داد که از ال دی عوارضش کمتره پریودیم الان منظم شده ولی الان خیلی کم شده مقدارش فقط۴ روزه....طبیعی هستش قرصا خونریزی رو تو بدن هرکسی یه جوری تنظیم میکنن برا بعضیا زیاد میشه برا بعضیا کم و اینکه کلا کسایی که تنبلی دارن خیلیاشون با لکه بینی شروع میشه و تموم میشه من دو روز قبل لک میبینم کم کم شروع میشه و تبدیل به خونریزی میشه

2738
مرسی گلم خداکنه وااای فردا میخام برم استخر باغ😭😭😭اینقد اعصابم خورد شده هی چک مبکنم هی میبینم دار ...

اون که نگرانی نداره میتونی از تامپون قاعدگی استفاده کنی اصلا تو استخر و دریا خونریزی نمیکنی

من که یه ماه ال دی مصرف کردم اذیت شدم رفتم یه دکتر دیگه بهم سیپروترن کامپاند داد که از ال دی عوارضش ...

اره خب منم مث شما تنبلی دارم، پس همون امکانش هس لک منم بیشتر شه و بشه خونریزی، همون پریودی میشخ دیگ مگ ن😂

ن نخوردم فقط اسپیرونولاکتون میخورم

ولی عزیزم چون مجردی و تنبلی داری این دارو ها زیاد خوب نیستن به نظرم اگه بازم بی نظمی قاعدگی دیدی از طب سنتی استفاده کن تا اذیتت نکنه قطره ویتاگنوس عالیه من که نتیجه ی قطعیم رو از این قطره میدونم 

ولی عزیزم چون مجردی و تنبلی داری این دارو ها زیاد خوب نیستن به نظرم اگه بازم بی نظمی قاعدگی دیدی از ...

اره بابا چقدم بش گفتم دکتر اینو ننویس لطفا اصن موهای بدنو زیاد میکته چاق میکنه و کلی عوارض دیگ ولی گف الان این برات جواب میده باید بعد این 3ماه میرفتم دوباره سونو و ویزیت اما بخاطر این شرایط میترسم دکتر برم، بازم ممنون از دلگرمی و تجربت محبت کزدی😍

2706