2737
2734

من ی چند مدتیه تقریبا ۳ ۴ ماهی میشه اصلا رابطه رو دوس ندارم خسته میشم قبلا دیوانه وار عاشق شوهرم بودم جدیدا مث قبل دوسش ندارم حتی برای رابیه بهونه در میارم و اینجور چیزا خودمم خسته شدم هرروز کارم گریه هست میشه بگید چکار کنم 🌸🌸

بخدا هممون همینیم .بخاطر شرایط مضخرف فعلی .خونه نشینی.نه تفریحی نه خریدی نه مهمونی

خیلی خسته ام از این زندگی

از امروز پا در مسیر تغییر گذاشتم .خدایا خودت کمکم کن . دلم میخواد یه زن قوی بشم ک هیچ چیز و هیچ‌کس نتونه آزارش بده . یه زن شاد و پرانرژی .. اگه امضامو خوندی و مایل بودی یه صلوات برام بفرست تا به این خواسته بزرگم برسم .😘خدایا کمکم کن تو این مسیر ثابت قدم باشم .🙏 ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا هممون همینیم .بخاطر شرایط مضخرف فعلی .خونه نشینی.نه تفریحی نه خریدی نه مهمونی خیلی خسته ام از ...

بخدا پوسیدیم بچه ها مون که دیگه بدتر 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

شماتو این شرایط چطور جو خونه رو گرم میکنید؟؟

از امروز پا در مسیر تغییر گذاشتم .خدایا خودت کمکم کن . دلم میخواد یه زن قوی بشم ک هیچ چیز و هیچ‌کس نتونه آزارش بده . یه زن شاد و پرانرژی .. اگه امضامو خوندی و مایل بودی یه صلوات برام بفرست تا به این خواسته بزرگم برسم .😘خدایا کمکم کن تو این مسیر ثابت قدم باشم .🙏 ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹
2738

خوب رابطه زیادم دمو دلزده میکنه هفته ای یک دفعه یا دو هفته یکبار طبیعیه زیادشم انرژی زیادی از ادم میگیره 

تو گوگل سرچ کن

حدودهای روابط جنسی در قران گروه تحقیقاتی عباس منش

البته ترتیب پست هاش از پایین به بالاست .

از پایین صفحه بخون بیا بالا یکی یکی پست ها رو 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

خیلی ها حسرت یک ساعت بودن  کنار شوهرتو دارن چه برای پول چه برای درددل وهمدم و خوشگزونی  پس بهتره همین حالا خودتو حس بدتو جمع.جور کنی  ،خیلی راحت. همه چی براش جور میشه  بدون اینکه خودت بفهمی  وقتی متوجه میشی که دیگ بهت خیانت کرده وهیچ کاری ازت بر نمیاد  اگه مرد خوبیه  قدرشو بدون وناشکری نکن    که هیچی ابدی و همیشگی نیست 

خیلی ها حسرت یک ساعت بودن  کنار شوهرتو دارن چه برای پول چه برای درددل وهمدم و خوشگزونی  پس ...

بخدا خسته شدم فک میکنم افسردگیه اصلا حالم خوب نیست هیچکسم ندارم باهاش درد و دل کنم 

بخدا خسته شدم فک میکنم افسردگیه اصلا حالم خوب نیست هیچکسم ندارم باهاش درد و دل کنم 

اگه افسرده ای  شربت زعفران اگه بار دار نیستی  وگلاب ونبات بخور  آهنگ شاد گوش کن همیشه آرایش کن تو خونه  کیف کن لذت زندگیتو ببر  خواهر معلوم نیس تا کی زنده باشیم با این اوضاع زندگیمون 

اگه افسرده ای  شربت زعفران اگه بار دار نیستی  وگلاب ونبات بخور  آهنگ شاد گوش کن همیشه ...

دلت خوشه فداتشم 😭😭

یه پسر دارم هنوز یک سال و نیمه اگر تا الان زنده ام فقط بخاطر پسرمه فک میکنم چشم خوردیم انقد ما باهم خوب بودیم که حساب نداشت بخدا همه حسرت زندگیمونو میخورن خدالعنت کنه...مثلا هر سال سالگرد ازدواجمون بود با شوق و ذوق براش کادو میگرفتم الان دو هفته دیگه سالگرد ازدواجمونه ولی بدم میاد نمیدونم چکار کنم بخدا دق میکردم بهتر بود

2706