2410
2553
نگران نباش اول خدا بعدم هر چی دکترش گفت.عزیزدلت رو به خداوند بسپار و نگران نباش.دیگه ام تو رو خدا بی ...

من که اصلا بیرون نمیرم

همسرم میره به داییم سر بزنه بیمارستان

۳تا ماسک معمولی میزنه با یدونه فیلر دار

بردمش دکتر الان ازمایش خون گرفت ازش تب داره دو روز گفت احتمالا کروناست چون چند روز پیش تو بغل فام ...

وای چرا بچتو دادی بغل کنن😱

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی بچتونو همه جا میبرید و همه را راه میدید خوب کرونا هم میگیره دیگه

خالا چرا انقدر زود به مرگ ومیر فکر میکنی؟!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2720
الان بچه من که ۱۰ماهشه  چی؟

عزیزم ایشالا ک چیزی نمیشه ..اما کاش بیشتر رعایت کنی از این به بعد ..ـایشالا خوب ک شد اجازه نده کسی بغلش کنه اجازه نده ببوسنش ... نمیخوام بترسونمت اما اره هر احتمالی ممکنه که البته خدای نکرده

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2714
شاید۲ یا۳ هفته هم گذشت ما فک کردیم دیگه خوب شده یدفه حالش بد شد بردیمش بیمارستان گفتن دیر اوردین ...

کدوم بیمارستان بردین؟خواهر منم دوهفته س ریه هاش درگیره و سرفه هاش زیادتر شده ..خیلی نگرانشم

عزیزم ایشالا ک چیزی نمیشه ..اما کاش بیشتر رعایت کنی از این به بعد ..ـایشالا خوب ک شد اجازه نده کسی ب ...

فقط خواستم ببینم تا الان بچه ای بوده که اتفاقی واسش افتاد بعده گرفتن کرونا

2706