2726
عنوان

رازیانه چاق میکنه یا لاغر من آخر نفهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 7811 بازدید | 27 پست

واسه پریودی منم شنیدم ولی چاق و لاغری ن

زن ها عجیب ترین موجودات هستن....اصلا همین ک سخت ترین کارها خونه داری و بچه داری رو انجام میدن و بابتش نه حقوق میگیرن و نه حتی تشکر میشنون و هر روز تکرارش میکنن خیلی عجیبه...اینک میتونن در عین حال هم بیرون کار کنن هم خونه، هم بچه داری کنن پر..یو..د  بشن درد بکشن گوش شنوای تمام اعضای خانواده باشن و باز محبت کنن.خیلی عجیبه  درحالی ک قلبشون هزار تیک شده باز بلند شن موهاشونو شونه کنن و با دهن باز ریمل بزنن و بخندن.در ظاهر موجودات نرم و نازکی هستن اما اگ بخان به چیزی برسن بزرگترین و سیاه ترین هیولا هارو قورت میدن.اینک تا سر حد مرگ تو رابطه ای که یه جاش میلنگه سکوت کنند.اگه بخان تابلو ترین دروغ هارو هم باور میکنن و اگه نخان خود خدا هم با سند و مدرک بیاد پایین باور نمیکنن .اینک هزار بار می‌بخشنت اینک با نصف چیزهایی که وانمود میکنن راضی ان اصلا راضی نیستن .وخدا با خلقت زن ها حجت رو تو آفرینش برای هممون تموم کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رازیانه فقط یکم‌سینه‌روبزرگ میکنه و برای تنظیم هورمون زنانس. برا چاقی بالاتنه پایین تنه فقط قرص الرژ ...

این قرص عوارض نداره من خیلی کمبود وزن دارم

خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که بهم دادی.
عرق یونجه برای شما تاثیر داشت؟؟ من میخام صورتمو سینه هام بزرگ تر بشه  عرق رازیانه چی مصرف کردی ...

آره.دوتاشومصرف کردم براعروسیم چاق0بشم.ولی عرق0یونجه زودتراثرکرد.البته قرص هم0استفاده کردم

2728
شما میدونی برای اینکه سینه بزرگ بشه چجوری باید مصرف کرد ؟

دوستم استفاده میکنه میگه باید بمالی به قسمت مورد نظر و ماساژ بدی 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
این قرص عوارض نداره من خیلی کمبود وزن دارم

ن من دوسال زیر نظر متخصص تغذیه بودم اصلا چاق نشدم حتی یه کیلو خیلی وزنم کم بود ۴۶😐🤦🏻‍♀️یه روزی همینطوری رفتم دکتر عمومی بهش گفتم ک چاق نمیشم گفت یه قرص میدم فوق العادس.با همه‌ناامیدی خوردم اما سر دوهفته انقددددددد تغییر کردم که نگو 😍😍😍😍۵کیلو چاق شدم اونم همش اندام های خاص .دوماهه میگزره حتی یه کیلو هم افت نکرده وزنم 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
قرص تقویتیه؟؟ نمیخام قرص شیمیایی بخورم عکسشو داری 

محرک رشده اندام های بدنتو تحریک میکنه ک چاق بشن بدون اینکه شکم کنی 

پوش نداره قرصش خیلی بزرگه کپسوله بهت هرچقد دکتر تحویل کنه تو بسته‌مخصوص میدن

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
ن من دوسال زیر نظر متخصص تغذیه بودم اصلا چاق نشدم حتی یه کیلو خیلی وزنم کم بود ۴۶😐🤦🏻‍♀️یه روزی هم ...

خدا خیرت بده که گفتی کاش منم نتیجه بگیرم دکتر تغذیه من رفتم ۲ گرم زیاد شدم🙄

خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که بهم دادی.
خدا خیرت بده که گفتی کاش منم نتیجه بگیرم دکتر تغذیه من رفتم ۲ گرم زیاد شدم🙄

بخدا بعضی وقتا از شدت لاغری انقد گریه میکردم😐همه میگفتن غصه نخور ازدواج کنی چاق میشی .😐🤦🏻‍♀️ولی اینو که خوردم اصن اعتماد به نفس برگشت😍