1989
1955

خانوما کسی خودش تجربه کرده چاق شده یا لاغر؟؟ 

یکی میگه چاق شدم یکی میگه لاغررررر 

میخام سینه و صورتم چاق بشه 

اینم بگم تجویز دکتر برا پریودی هامه

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

رازیانه شنیدم سینه رو چاق میکنه شکم لاغر اما فک کنم به طرز استفاده اش مربوطه

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1965
چاق میکنه

اما بعضیا گفتن ما لاغر شدیم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️
نمیدونم عزیزم ولی برای درد پریودی هم خوبه؟؟

آره عزیزم چون طبع خیلی گرم داره عرقشو نخور دمنوش روزی یک لیوان 

1984
رازیانه خوبه.ولی عرق یونجه بهتره براچاقی

عرق یونجه برای شما تاثیر داشت؟؟ من میخام صورتمو سینه هام بزرگ تر بشه 

عرق رازیانه چی مصرف کردید خودتون؟؟ 

رازیانه فقط یکم‌سینه‌روبزرگ میکنه و برای تنظیم هورمون زنانس. برا چاقی بالاتنه پایین تنه فقط قرص الرژنین بخور محرک رشدع چاق میکنه اساسی بدون‌شکم😍😍فقط ماهیچه‌ها چاق میشهههههه عالیه هااا من انقد لاغر بودم خوردم ۵کیلو رفتم بالا ولی فقط اندام های خاص 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
1976
رازیانه فقط یکم‌سینه‌روبزرگ میکنه و برای تنظیم هورمون زنانس. برا چاقی بالاتنه پایین تنه فقط قرص الرژ ...

قرص تقویتیه؟؟ نمیخام قرص شیمیایی بخورم عکسشو داری 

رازیانه فقط یکم‌سینه‌روبزرگ میکنه و برای تنظیم هورمون زنانس. برا چاقی بالاتنه پایین تنه فقط قرص الرژ ...

این قرص عوارض نداره من خیلی کمبود وزن دارم

خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که بهم دادی.
عرق یونجه برای شما تاثیر داشت؟؟ من میخام صورتمو سینه هام بزرگ تر بشه  عرق رازیانه چی مصرف کردی ...

آره.دوتاشومصرف کردم براعروسیم چاق0بشم.ولی عرق0یونجه زودتراثرکرد.البته قرص هم0استفاده کردم