2726

من متاهلم شوهرم ن محبت میکنه ن با هم جایی رفتیم حتی تو این ۱۰ سال یادم ۱۰ بار هم جایی نرفتیم خرید هم اگ برم با مامانم میفرستاد دلم‌میخود یکی باشه دستمو بگیره ب شونه هاش تکیه کنم عاشقم باشه عاشقش باشم بشینه با هم حرف بزنیم بخدا حرف بارم نکنید خب چیکار کنم هر چی خودمو با بچه هام سرگرم میکنم باز نمیشه اخه من جوونم ینی حقم نیست

قبلا با شوهرت دوست بودی؟

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای اسی چقد حرف دل منو زدی تو الان اهنگ گوش میدم گریم گرفته بچه ها هم تو اتاق بازی میکنن کلی دلم گرف ...

بخدا زن بودن خیلی سخته باید بریزی تو خودت و تحمل کنی😭

درک میکنم چی میگی😔😔 منم همیشه به این فکر میکنم کاش سنتی ازدواج نمیکردم منتظر می موندم عاشق بشم و با عشق زندگیمو شروع کنم. به شدت احساس پوچی میکنم. 

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
اسی منظورت خیانته میگی عشق میخوای؟ من حالمو یه دوست خوب هم خوب میکنه کسی که برام ارزش قائل باشه &nbs ...

ن عزیزم من از خیانت متنفرررم چون خودم خیانت دیدم از گناه بیزارم..منم مثه توام ب هر کی اعتماد کردم بدجوری بهم خنجر زد دلم یه دوست میخواد ک واقعا رفیق باشه

اسی منظورت خیانته میگی عشق میخوای؟ من حالمو یه دوست خوب هم خوب میکنه کسی که برام ارزش قائل باشه &nbs ...

عزیزم از عشق منظورم جنس مخالف بود ولی بقول خودت اگ یه دوست خوب هم داشته باشم خییییلی خوبه واقعا

بیا دوست خودم شو هم دردیم😭

واقعا جدی میگی؟بخدا خیلی دلم میخداد یه دوست واقعی ک رقیفم باشه نارو نزنه داشته باشم کسی ک دلش مثه اسمون صاف و مثه آب زلال  نارفیق نباشه😭😭

2706