2726
عنوان

آرایشگری بازار کارش چطوره؟

315 بازدید | 77 پست

سلام

دوستان رشته فنی حرفه‌ای چطوره؟برای اینکه این رشته رو خوند باید ریاضیات قوی باشه؟من خواهرم کلاس نهم همه مونو دیوونه کرده که من چه رشته‌ای بردارم 🤦نه به انسانی علاقه داره نه به تجربی نه به ریاضی 🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طراحی دوخت عالیه اگه علاقه داره 

هم چرته هم سخت و مزخرف 

اگر از قبل خیاطی بلد نباشی خوندنش بی فایدس

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

خیلی خوبه، همیشه برات کار هست. همیشه مشتری خودتو داری

خواهرتم بنظر من اگه علاقه داره بره طراحی دوخت و این جور رشته ها. چون خیلی الان تو بورسه و به درد خودشم میخوره.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ارایشگری که پرسیدی چندتا نکته داره

1سخته

2خیلی صبر میخواد 

3باید ریسک پذیر باشی 

4تا مدتها ب درآمد فکر نکنی

5بتونی با مردم سروکله بزنی چون واقعا سخته

ببین من مشتریای داشتم بخدا رسما بهم توهین کردن مجبور شدم ساکت باشم 

خیلیییی باید صبور باشی

اواول ی تحقیق راجب مشاغلورشته های دانشگاهی تجربی انسانی کن بعدتصمیم بگیر

آخه برای رشته تجربی باید ریاضی و علومش خوب باشه که ریاضیاتش خوب نیس واسه انسانیم باید تو ادبیات و عربی قوی باشه که هست ولی علاقه نداره 

2706