2733
2734

داداشم چن وقت دنبال زمین بود

مامانمم گفت من ی زمینمو بهت میدم 

میزنم بنام‌زنت ک اونم چیزی داشته باشه...

کاری که مامان بابای خودشم که زمین دارن نکردن...

تا الان نه چیزی گفتم نه حرفی زدم...

شما بودین عکس العملتون چی بود؟

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

😑😑😑😑

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😐😐😐😐

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2738

خدایا شوهر میدی  ازین مادرشوهرا‌ هم بده کنارش

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

خب اگر داداشات پیگیر کارهاش بوده و زحمت کشیده خب بده بهش مشکلی نیست 

حتی وکیل هم اگه بیفته دنبال کار های حقوقی پول میگیره 

بعدشم راه دوری نمیره 

اما اگه حقش نباشه 

اگ منم بودم صدام درمیومد

مامانت پسر دیگه ای نداره!؟من مجردم خوشگلم هستم😂😂😂😂

من بودم مامانمو جر میدادم!البته ببین حرف کی توی فامیل بیشتر برای مامانت مهمه...مثلا مامان من به حرف خاله هام خیلی گوش میده به همون بگو به مامانت بگه اینکارو نکنه

2706