2726

دخترشونم من نخوندم

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کیه صحرا

اینکه تاپیکش توپربازدیدا بود رمان زندگی من بود اسمش قسمت دومش ک اصلیش بود ترکید خیلیا توخماریش موندن خیلی قشنگ نوشته شده بود من همشو خوندم برامم مهم نیس ازخوداسی بود یاکس دیگه رمان خیلی خوبی بود

بعد گلبهاردیگه هیچ داستان و....که تو نی نی سایت تعریف میکنن رو نمیخونم😑🙂

راستی داستانش هنوهست بخونم؟خیلی شنیدم درموردش

من همیشه بعنوان رمان بهش نگاه میکنم کاری ب اسی ندارم ازخودشه یانه بالاخره رمان رمانه خوندش خیلی لذت بخشه واسم 

2706