2733
2734

پارکت داریم عالیه .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارکت چوبی ؟ لمینت من شنیدم ارزون تره

هم ارزونتره

هم یکم در برابر آب از پارکت مقاومتره

ما لمینیت داریم

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2731
پارکت چوبی ؟ لمینت من شنیدم ارزون تره

ما 4 سال قبل زدیم یه مارک معروف ترکیه . خیلی خوب هست . اصلا صدا نمیدن اصلا . گرم هم هست . آب هم بریزه چیزیش نمیشه . اون زمان 32 تومن بود متری. ولی مامانم اینا پارسال یه مارک دیگه ترک گرفتن 130 تومن متری. انصافا خوبه فقط راه میری خرچ خرچ صدا میده . از چشمشون افتاد .بستگی داره شانست چی بشه . هر چقدر هم گفتن بهشون اصلا زیربار نرفتن .

ولی پارکت لمینتو امتحان نکردیم شاید بهتر باشه نمی دونم.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
ما 4 سال قبل زدیم یه مارک معروف ترکیه . خیلی خوب هست . اصلا صدا نمیدن اصلا . گرم هم هست . آب هم بریز ...

مرسی عزیزمممم از جوابت
اره برای پارکت منم شنیدم بعضی از مارک هاش مثل ایشیک اگر اشتباه نکنم خوبه

ضحی هستم و عاشق اسمم و نور!  
مرسی عزیزمممم از جوابت اره برای پارکت منم شنیدم بعضی از مارک هاش مثل ایشیک اگر اشتباه نکنم خوبه

اتفاقا مال ما واریو بود مال مامانم اینا ایشیک بود. هردومون هم زیرسازی خوبی داشیم روی سرامیک زدیم . ولی میگفتن مال مامانم اینا دابل کلیک بود چی بود اینجوری شد . 

بعد یه چیز دیگه . اگه پارکت خریدین حتما به نصاب همون مغازه بگید بیاد نصب کنه . چون بعدا خدای نکرده مشکلی پیش بیاد مغازه داره میندازه گردن نصاب . نصاب میندازه گردن مغازه داره . اینا تجربه های ما بود 😆

2738

پارکت

پارکت یا چوب فرش کفپوشی از جنس چوب می باشد که داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

برای پوشاندن کف ساختمان ، پارکت ها  را به صورت‌ جناغی، آجری، شطرنجی و سطری و … در کنار هم قرار می‌دهند.

پارکت‌ها در ابعاد و اندازهای مختلف وجود دارند که بخاطر طریقه نصب آن از فعالیت موریانه ها و خوردگی جلوگیری می کنند.

https://dibaj-co.com/پارکت/

سلام وقت خوش دوستان. دوستان می خواستم اطلاع بدهم اگر بدنبال  و استعلام قیمت پارکت هستند و می خواهید خیلی راحت و آنلاین خرید کنیدسایت چوبکارانبا اقدامی جالب همه ی تولیدکنندگان و فروشندگان کابینت و یراق آلات آن را در سایت خود گرد هم آورده است.