2726

چن وقت پیش امدم‌تجربیات افرادی ک تجربه نزدیک ب مرگ رو داشتن خوندم دقیقا چن روز بعدش همون اتفاقاتو تو خواب دیدم ک ازیه تونل پرت شدم پایین و روحم زد بیرون خودمو دخترم توخونه خواب بودیم دقیقا نشستم بالاسر دخترم و خودم بعد از پله ها خونه رفتم پایین دقیقا مثه عمون اتفاقاتی ک خوندم برام افتاد ☹دیگه ترسیدم نخوندم یه مدت تا دیشب ک بازم کتاب ۳دقیقه درقیامت رو خوندم 

و دقیقا دیشبم خواب های عجیب دیدم همش خواب جنازه و مرده وتشیع و اینکچیزهارو دیدم الان میترسم بقیه کتابو بخونم😬🤐🤐🤐

دلیلش چیه 

بنظرتون ادامش بدم کتابو یا نه

بعد این کتابو خوندم خیلی ازخدا ترسیدم خیلی خیلی حسابرسیش دقیقه اینجور باشه ک من قهر جهنمم😔😔😔😔😔 خیلی میترسم از قیامت و مرگ چکارکتم من حق الناس هم ب گردن دارن زیییاااااد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم این کتابو تو دوساعت تمومش کردم خیلی خوبه اولش ترسیده بودم ولی بعدش خوب شد شما دیگه خیلیییی درگیر می کنی

این کتاب باید براتون مثل یک تلنگر باشه

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

اینکه شب خواب میبینی نشان‌دهنده‌ی این هست که فکرت رو یه مقدار درگیرش میکنی

خوف و رجا رو باهم داشته باش

هم از خدا و قهار و عادل بودنش بترس

هم به رحمت و رأفت و فضلش امیدوار باش

این دوتا باید باهم باشن

هرکس یه کدومش رو به تنهایی داشته باشه،قافیه رو باخته

جفتش باهم انسان رو میسازه 

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
خدا الرحم الراحمین هست . حق الناس رو که باید بدی ولی اون خواب ها به خاطر خوندن کتاب و تاثیراتش بوده

حق الناس مثلا شاید غیبت کردم و یجاهایی شده توهین کردم تهمت زدم😔😔اخه چجوری پسشون بدم 

قدرت ذهن و ناخوداگاه انسانه

کتاب و خوندی تموم شده در صورتی که ضمیر ناخوداگاهت هنوز داره بهش فکر میکنه و خوابتو تصویر سازی میکنه

مغز انسان فوق العادست !

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
2706