2733
2734
عنوان

چه یهو سرد شد تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 75 پست
وای نگو من اومدم روی تخت رفتم زیر پتو دخترم میگه میخوای بخوابی؟😄

عزیزمممم😅

ببین من احساس میکنم تب دارم😢شوهرم زیردو تا پتو خوابیده الان من گر گرفتم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

کاش برف بیاد😍

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 21 سالمه الان داریم صبحانه میدم به دخترم  هوا هم گرمه تقریبا

کجایی هستی؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
اردبیل ۲۲سالمه اینجا که ۲ماهه بخاری گذاشتیم

اره تهرانم سرد بود ولی امروز قشنگ یخ شده

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2731
عزیزمممم😅 ببین من احساس میکنم تب دارم😢شوهرم زیردو تا پتو خوابیده الان من گر گرفتم

یاران چه غریبانه...😂😂

وای نگو من اومدم روی تخت رفتم زیر پتو دخترم میگه میخوای بخوابی؟😄

بله سوز عجیب غریبی میاد 

ما ازگل هستیم

خنده دار هست بگم قبلا جاهای دیگه تهران هم بودیم 

اما احساس میکنم این سمت سوزش بیشتره🤕🤕🤣🤣🤣

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2738

تهران

۳۴ساله چرا انقدرررر زوددد رسیدم به این سن😓

زیر پتوهستم ،امروز خیلی سرد شده البته پیش بینی ها گفته بودن

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
کاش برف بیاد😍

میاد ولی احتمالا شمال تهران

البته دربندسر و اون طرفا که چند روزه برف اومده حسابی

یاران چه غریبانه...😂😂

😂😂😂😂

حلال کنین فقط،بازگشت همه به سوی اوست🤚🥴

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
شیراز  البته این که شوهرم سرمایی هست و دوتا بخاری هم روشنه تو گرمی بی تاثیر نیس 🙈

😂😂😂

اره خونه که گرمه

من بیرونو میگم

هوا افتضاح الودس افتضاح ها

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706