2726

دوستان 40 نفر بیاین باهم 40دعای معراج.بخونیم به نیابت از شهید ابراهیم هادی هدیه کنیم به حضرت زهرا انشالله به ابروی شهید هادی وحضرت زهرا حاجت روا بشیم برای ازدواج منم دعا کنین اسمم فاطمه تا اخرشب وقته 

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

سلام منم میخونم  اما میشه منم دعا کنین باردار شم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام منم میخونم  اما میشه منم دعا کنین باردار شم

انشالله بزودی عزیزم توکل کن به خدا

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
یکی میخونم  دیروز چشمم خورد به این دعا لابه لای قرآنم

حاجت روا بشی انشالله 

۲تا من میخونم

حاجت روا بشی انشالله

من  1 دونم میخونم به نیت  ازدواج عالی برای دوستم  @آناعشق    

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

سلام منم دوتا میخونم واسه مشکل منم دعا کن

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

منم الان میخونم ، لطفا" برای سلامتی همه ی مریضها و من کمترین هم دعا کنید که سلامتی کاملم برگرده، حاجت هاتون روا ، التماس دعا

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
منم الان میخونم ، لطفا" برای سلامتی همه ی مریضها و من کمترین هم دعا کنید که سلامتی کاملم برگرده، حاج ...

انشالله حاجت روا بشی به ابروی حضرت زهرا

سلام منم دوتا میخونم واسه مشکل منم دعا کن

انشالله حاجت روا بشی❤برای من دعا کن

من  1 دونم میخونم به نیت  ازدواج عالی برای دوستم   @آناعشق    

انشالله خوشبخت بشه❤برای منم دعا کن

سلام منم میخونم

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 
2706