2733
2734

دنبال همسرى هستم ك داراى ويژگيهاى اخلاقى خاصه

چطورى ميتونم باهاش درميون بزارم قبل ازدواج ويا اينكه بفهمم اين احساس و داره و درك ميكنه يا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه زندگی بر وفق مرادمون نیست انتظارنداشته باش یکی بیاد صددرصد اخلاقش باب میلت باشه 

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

به سختی😄

مردا قابل پیش بینی و شناسایی نیستن،تا زیر یه سقفم نری نمیفهمی

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

زمان لازمه و اینکه هردوتون انقدر بالغ بوده باشید که طی این زمان آشنایی ،به خاطر دلبری کردن از هم بزرگنمایی نکنید یا چیزی رو خلاف واقعیت نگید به هم! زمان و  بلوغ فکری طرفین

من طی یک سال به طور مجازی با همسرم آشنا شدم و به شناخت رسیدیم.الان ۳ ساله باهمیم بدون کوچکترین مشکل._بزنم به تخته_

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜دلیارم...عضو جدید چالش بامداد خمار📋. قد ۱۶۶📏وزن اولیه ۸۲  وزن هدف اول ۷۵⛹️‍♀️وزن هدف دوم ۷۰🏊‍♀️وزن هدف سوم ۶۵🧘‍♀️ انگیزه و کمک میخوام میخوام از همه بامدادیا برای کاهش وزن💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2738

کلا شناخت آدما زمان میخواد ...ولی توی سفر آدما رو خیلی خوب میشه شناخت ..من دوستم خواستگار داشت بابای دختره پیشنهاد داد یکی دو روز رفتن سفر تا ببینه رفتارشون چجوریه...خوشم اومد از این حرکت

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
2706