2737
2734

چی شده مگه 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابرو؟؟یا آبرو ؟؟

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2731
😹👌

😁

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738
یعنی زندگیتون اینقدر بی ارزشه که هر اتفاقی باعث میشه سریع تصمیم به خودکشی بگیرین

از بچگی تا الان با بدبختی زندگی کردم بخاطره یه مسایلی مجبور شدم رفتن پول نزول کردم الان گرفتار شدم

از بچگی تا الان با بدبختی زندگی کردم بخاطره یه مسایلی مجبور شدم رفتن پول نزول کردم الان گرفتار شدم

شما الان یه انتخاب اشتباه کردی ولی این دلیل نمیشه به خاطرش خودتون رو بکشید

تموم تلاشتون رو بکنید حلش کنید 

خودکشی فقط فراره