2733
2734
عنوان

من دیگه نمیخوام بچه دار بشم

913 بازدید | 58 پست

۱۸ سالمه پسرم ۴ ماهس

خداخواسته باردار شدم 

از سختی هاش ک بگذریم وضع مالی و اعصابمون هم قد نمیده

خیلی فکر کردم دوست ندارم بچم تنها باشه من خودم ۳ تاخواهر و ۳تا داداش دارم

ولی واقعا در خودم نمیبینم 

شوهرم میگه چندسال دیگه یه دختر هم بیاریم ولی من میدونم ک اصلا حال و حوصله رسیدگی ب نوزاد و شب بیداری و این چیزارو ندارم

بنظرتون iud بزارم؟شنیدم میگن ریزش مو میاره و ضرر داره؟

شوهرم کا.ندوم استفاده نمیکنه و قرص هم نمیخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو بره وازکتومی کنه خلاص

وازکتومی چیه؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2731
2738

الان اینجوری هستی منم زایمان اولم به همسرم گفتم به هر تعداد بچه که میخوای برو زن بگیر انقدر از بچه متنفر بودم ولی بعد سه چهار سال بازم دلم خواست و دومی رو آووردم چون واقعا ظلمه در حق اولی که خودش تنها بمونه. اتفاقا منم آیودی گذاشتم و نکشید به سه سال درش آوردم ولی خونریزی پریودی خیلییییی شدید شده بود

عزیزم الان تا چند سال دیگه خدا بزرگه، سنت کمه وقت هم بسیار . بچت هم که الان کوچیکه. معمولا اونایی که بچه کوچیک دارن همه میگن که دیگه بچه نمیاریم ولی بعد چند سال پشیمون میشن. بزار بیست و پنج شش سالگی یکی بیار . اگه شرایط مهیا بود.

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2706