2733
2734

چندسال از ازدواجمون میگذشت بچه نمیخواستیم

خانوادش اصرار کردن بچه بیارید ماهم تصمیم گرفتیم اقدام کنیم

دوقلو باردار شدم😔خوشحال نبودم اصلا

بارداری و زایمانم خیلی سخت بود😔بعد زایمانمم دوتا بچه نارس و هزاران مکافات😢😢

الات نزدیک یکساله دارم هر روز با گریه میگذرونم 

چندین بار شوهرم کتکم زده بخاطر گریه بچه  و اذیتاش

به بچه ها خیلی میرسم ولی خب شلوغن 😔

شوهرم رفته رفته داره هی بدتر میشه و داغونم میکنه💔💔💔

دیشب بخاطر یه تکه غذا که از دهن بچه افتاد کلی فحشم داد و آخرشم کتک😢💔💔😔

شب تا صبح گریه کردم و خوابم نبرد همیشه همینطوریه بخاطر کوچکترین چیزا فحش و دعوا و 😔بگید چیکارکنم از این دنیا بریدم💔

شوهرم بچه دوس نداشت به زور خانوادش باردارم کرد😔الانم از من بدش میاد😢گناه من چیه آخه هم بزرگ کردن دوقلو تو این شرایط سخت 

هم اخلاقای شوهرم💔💔💔

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی عزیزم 😔

تحمل کن بخدا بزرگ میشن و این روزها برات خاطره میشن 

چندوقتشون هست بچه هاتون😍

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2728

خدا بهت صبر بده عزیزم ،با همسرت صحبت کن و بهش بگو که داری اذیت میشی از رفتارش ،ببرش پیش مشاور،یا بگو دوتایی بریم مشاوره 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2738

عزیزم

شوهر شما تغییر نکرده

شوهر شما مشخصه آدم مسوولیت پذیری نبوده و الان که در مقابل مسوولیت بچه های خودش قرار گرفته روی واقعی خودش رو نشون داده

دوران نامزدی و بچه نداشتن که همه خوبن....تو مشکلات آدمها شناخته‌میشن

یعنی چی که فحش میده و کتک میزنه؟

ببخشید خیلی ناراحت شدم. من بودم عن بچه ها رو میریختم روی سرش....من شوهرم یه کلمه بهم حرف بزنه ناراحت میشم ...اصلا چیزایی که تعریف میکنید برام قابل باور نیست. 

ببین ازمن به تو نصیحت افسردگی و گریه هیچ کاری رو درست نمیکنه بدترم میکنه آخرم انگ افسرده رو بهت میزنه سعی کن حسابی به خودت برسی و بخندی از بچه هات لذت ببری اونم درست میشه

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏

وا به باهاش صحبت کن دلیلش را بپرس عوصی را 

مشاوره برید به خانوادش بگید به پدر و مادرت بگو

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
اخی عزیزم 😔 تحمل کن بخدا بزرگ میشن و این روزها برات خاطره میشن  چندوقتشون هست بچه هاتون😍

کتکایی که میخوره خاطره میشن؟ عجب خاطرات هیجان انگیزی خواهند شد.... 

اسی ما که همه ماجرارو نمیدونیم ولی اگر واقعا این همه ماجراست تو چرا باید کتک بخوری؟ بخاطر بزرگ کردن بچه های خودش؟ نمیفهمم... 

باهاش حرف بزن و بهش بگو حق نداره اینطور باهات برخورد کنه که اگر بکنه مجبوری خانوادت در جریان بذاری...

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706