2726
عنوان

چرا وقتی بچه اومد به زندگیم شوهرم اینقدر تغییر کرد💔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 47 پست
این که خوبه مال من دارن میرن رو مخ شوهرم واسه بچه دوم

شوهرت از کجا میخواد بیاره وقتی شما نخوای؟ 🤔 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
من همسر اولم بشدت مشکل روانی داشت...ولی پسرمو دوست دلشت...گاهی منو دوست داشت گاهی هم ...... خیلی دل ...

شما الان ازدواج کردید؟

بچه تون پیش پدرشه؟

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت از کجا میخواد بیاره وقتی شما نخوای؟ 🤔 

من نمیخوام.شوهرمنم همیشه میگفت همین یه دونه بسه تازگیا میگه چندسال دیگه یکی دیگه بیاریم.

اونروز دامادشون میگفت یه مستند دیدم از تک فرزندی بجه هه میگفت من تو خیالم خواهر برادر دارم اسماشون اینه.(خودشون سه تا دارن)

بعد میگفت شماهم بیارید

اومدیم خونه گفتم فلانی مستند تعزیف میکرد بشینه حرفای زنشم گوش کنه همش ناراحت بود میگفت بجه ها لباس ندارن پول نداریم بخریم

2728
من نمیخوام.شوهرمنم همیشه میگفت همین یه دونه بسه تازگیا میگه چندسال دیگه یکی دیگه بیاریم. اونروز دام ...

با این وضعیت بچه آوردن جز غصه خوردن هیچی نداره 

پوشک نداره، لباس نداره، غذا نداره

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
اره والا  ولی خب شرایط ما جوریه از لحاط مالی اوکی هستیم

خداروشکر عزیزم 🌹 

انشاالله به وقتش خودت تصمیم میگیری ک بچه دار بشی 

خداروشکر عزیزم 🌹  انشاالله به وقتش خودت تصمیم میگیری ک بچه دار بشی

من نمیخوام دیگه .

شوهرم خیلی بچه پسر دوست داره از اول میگفت اگه اولی پسر بشه دیگه بچه نیاریم.همین یه دونه بسه

الانم بچم پسره دیگه

بگو بخای اینطور رفتار کنی ازت جدا میشم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
من نمیخوام دیگه . شوهرم خیلی بچه پسر دوست داره از اول میگفت اگه اولی پسر بشه دیگه بچه نیاریم.همین ی ...

ای جان انشاالله زیر سایه ی پدر و مادر بزرگ بشه 💖

من اصلا راضی نمیشم. همین یکی بسمونه انشالله خوب بزرگش کنیم. اخه میدونی خواهرشوهرام یکیش سه ت ...

عزیزم اول شرایط خودتونوکامل بسنجین اگه تواناییشو نداری نه فقط توزمینه مالی بلکه ازنظر روحی واینا سعی کن نیاری به جاش وقتتو برای همون یه دونه بزار که سلامت وسالم بزرگش کنی

2706