2703
2553
عنوان

سلام. دوستان. دیشب همسرم بهم گفت مگه من زشتم عکس دوتایی نمیذاری😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4590 بازدید | 192 پست
با موقعیت مالی و امکاناتش کاری ندارم  ولی اینو بگم صورت بخدا از بین میره  سیرت و اخل ...

شوهرمن یه آدم کاملا معمولیه

ولی ذات قشنگی داره....خیلیم آقاست..به قول مامانم مردخوشگل مال مردمه

فاز عقاب!... ادعا گرگ!.... رخ کلاغ👺🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با موقعیت مالی و امکاناتش کاری ندارم  ولی اینو بگم صورت بخدا از بین میره  سیرت و اخل ...

واقعا درسته. بله میدونم. ولی مشکل من اینه که تصورم یه  خورده فرق داشت. چهره اصلا چیزی نیست که دست خود ادم بوده باشه 

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2720
شوهرت شغلش چیه؟

اصلا دلم نمی گیره بگم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
شوهرت شغلش چیه؟

تو تاپیک اول م  کامل توضیح دادم 😔

قیافه زیاد مهم نیست عزیز دلم مهم اخلاق و رفتارشه .💖💖💖 

یه مرد خوش اخلاق زشت هزار برابر بهتره از یه مرد زیبا و بد اخلاقه

در آرزوی ازدواج.....                                                                               وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱🍃
2714
قیافه زیاد مهم نیست عزیز دلم مهم اخلاق و رفتارشه .💖💖💖  یه مرد خوش اخلاق زشت هزار برابر بهتر ...

عزیزم پول هم مهمه

عزیزم اتفاقا خیلی هم به هم میاین.ولی دلم برا شوهرت سوخت بالاخره انتخابش کردی الانم زنشی.چهرش خیلی ام خوبه .

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
هر جور دوست داری..میگفتی بهتر بود شاید اونم مثل قیافش تصور خودته..حالا ممکنه از پزشکی پایین تر باشه ...

نه اصلا تصور نیست

طلبه است و قراره ادامه تحصیل بده تا دکتری 

امیدوارم که زندگیت و نجات بدی 

تو خوشبختی ولی قدرشو نمیدونی ....

توکل کن به خدا و اول از همه خودت باید تلاش کنی که درست بشه .... خودت باید بخوای تا بشه ....

حتی پیش مشاورم که بری ولی خودت نخوای باز بی فایدس...

پس اول خودت بخواه و بعدم با یه مشاور خوب  صحبت کن

برات دعا میکنم که راه درستو پیدا کنی...

بدرود 🌹💕❤

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
2706