2726
عنوان

سلام. دوستان. دیشب همسرم بهم گفت مگه من زشتم عکس دوتایی نمیذاری😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4592 بازدید | 192 پست
حتما ولی ببین اول خودت بآید حس خوب داشته باشی نسبت به عکساتون. باز خواستی بفرست نظرم رو بگم عزیزم

متاسفانه تو خصوصی نمیشه عزیزم.

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
خوب دوست ندارم بقیه ببینن

ایشون همسر شماست بیرون که میبیننش بلاخره یعنی میخوای قایمش کنی؟ 😳 اصن کلا نه عکس خودتو بزار نه ایشونو

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو همینجابفرست زود بردار،حالا بنده خدا اینقدم نابود نیست که

نه بابا خوبه. شال و منظورم این نیست که نابوده

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2728

حتما با هم بیرونم نمیرین نه؟🤔

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
ظاهرش رو اصلا نمیتونم تشخیص بدم. ولی اخلاقش عالیه با من. و واقعا دوستم داره. ای کاش میشد تو خصوصی بر ...

چقد خودخواهی...

دیگه ازدواج کردی تموم شده دلشو نشکن

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
ایشون همسر شماست بیرون که میبیننش بلاخره یعنی میخوای قایمش کنی؟ 😳 اصن کلا نه عکس خودتو بزار نه ایشو ...

نههههههه. از اون نظر نه دیوونه😂😂😂

بنظرم شوهرت حق داشت ناراحت شه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

یعنی چی نمیخوای دیگران ببینن؟؟؟

یعنی به کسی نگفتی ازدواج کردی؟

یعنی میخوای اگه پسری دید فک کنه مجردی ؟؟

متوجه نمیشم

با واقعیت باید روبرو بشی ،مثلا همین که عکسشو بذاری و همه ببینن ،چه زشت چه زیبا

یا اینکه دوسش نداری و پشیمونی و جدا بشی

ولی تجربه به من ثابت کرده اونایی که الکی الکی حرف از جدایی میزنن بعدا روزای خوش نمیبینن،بعد از جدایی

لازمم نیست اینجا عکس بزاری خودت باید ظاهرش رو قبول داشته باشی به گفتن ما که نیست ،خودت یه سر به بهشت زهرا بزن به خودت بگو چه زیباهایی که اینجا خوابیدن و از زیباییشون هیچی نمونده ،مهم خوب بودن و خوب زندگی کردنه باهاش خوب باش اگرم دوست نداری عکس دونفره بزاری عکس تکی هم نزار فقط دلنوشته بزار .

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
متاسفانه تو خصوصی نمیشه عزیزم.

ببین عزیزم من چند تا پیامتون رو دیدم ..... دوستان هم نظر دادن شما به نظرم اول برو یه مشاور خوب تا قضیه بد نشده این موضوع رو مطرح کن به هر حال شما درست یا غلط یه تصمیمی گرفته باید مسیولیتش رو بپذیری همون‌طور که الان زود پشیمون شدی ممکنه بعدها اگر ایشون سمت کسی بره یا اخلاقش عوض بشه یا علاقه اش کم بشه باز شما از تصمیم الانتون پشیمون بشید پس به نظرم به کمک حرفه ای نیاز داری برو مشاوره و موضوع رو مطرح کن 

بالاخره یه چیزی میشه... 
2706