2737
2734
عنوان

ی چیزی برا تولد عشقم گرفتم ولی غلط کردم ک گرفتم ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 39 پست
خب اینو نمیخریدم چی میخریدم؟ چی مونده بود بخرم؟ حالا چیکار کنم . پسش هم نمیبرن . ای خدا کات میکنم با ...

واقعا سخته واسه آقایون کادو دادن ! 

حالا در این حد هم نیست که بخوای کات کنی یه مدت ...

به نظرم بده بهش . از کجا می‌دونی ، شاید خوشش اومد 😀

خواهر من سه سال پیش برام خرید . کوچولو و چوبی بود . عااااشقشم 😍😍😍

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اینو نمیخریدم چی میخریدم؟ چی مونده بود بخرم؟ حالا چیکار کنم . پسش هم نمیبرن . ای خدا کات میکنم با ...

عطر بخر

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
وا چ عشقی داری چ زودم گرفته آخه کی ب دوست دختر دوست پسرش یا عشقش پول میده اینا نماده یادگاریه پ ...

شما بهتره زود قضاوت نکنید گلم‌

من همه چیز رو خریدم برای تولدش دیگه چیز جدیدی نیودشه و راهمون هم دوره بنابراین خودم زدم به کارتش تا چیزی که دوس دارم برای خودش بخره 

اونم همین طور هست 

همین الان بگم پول میگه چشم نمیگه چقد 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2728

ببرم پس پسر پسش میگیره؟ فک نکنم 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
وا چ عشقی داری چ زودم گرفته آخه کی ب دوست دختر دوست پسرش یا عشقش پول میده اینا نماده یادگاریه پ ...

موافقم اصل کادو دادن اینه که به عنوان یادگاری بمونه

بخصوص از طرف عشق آدم باشه، حتما باید یه چیزی باشه که با سلیقه و عشق گرفته باشه واست. پول واسه چشم روشنی و اینجور چیزاس

واااای این چیه خریدی؟!!!!

خواهرشوهرم ازینا واسه بچه ش خریده

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
2738
ببرم پس پسر پسش میگیره؟ فک نکنم 

عزیزم دوستت پسرت باکلاس یان از همین معمولی تو کوچه بازار

اگه باکلاسه خوشش میاد 

چون اینجور پسرا ب اتاقاشون می‌رسند و تزئینی میدوستن

خب چیکار کنم وقتی چیز دیگه ای نبود بخرم؟ این چشممو گرفت کل پولمم دادم بهش ۱۳۰ تومن پولش دادم . اصلا ...

بقال نمیگه ماست من ترشه😒☝🏻🍃💚

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

وای خیلی ضایع هست کات نکنیا

براش یه تیشرت میگرفتی حالا لباس هم داره که داره مشکلی نبود که

2706