2737
2734
عنوان

رژیم استاندارد و کاهش وزن

370 بازدید | 33 پست

سلام خانمهای گل 

من آیلی هستم از بجنورد مجردم و شاغل

بچه هاا جون من تپلی بودم و الان یک خانم لاغررر هستم اگه کمک میخوایین بدویین بیایین . لطفااا کو کو نکنین تند و زود میزارممم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبحانه یک کف دست نون با هر چیزی که دوست دارین و در هر هفته دو روز تخم مرغ بدون نون 

میان وعده یک عدد میوه 

نهار ۸ قاشق برنج چند تکه گوشت و سالاد . قبل نهار یک لیوان اب بخورین 

2731

عصر چایی با خرما . خوردن اب و چایی اعم از چایی  سیاه سبز گل سرخ و..... 

خوردن ۱۰ عدد اجیل ۱۰ تا بادام پسته یا هر چیزی درعصر مجاز است 

یک عدد میوه 

یک کف دست نون با سوپ خوراک لوبیا یا هر چیزی  

اخر شب قبل خواب هم یک لیوان شیر 

عزیز من رژیمم ورزش هم می کنم  از روزی که پریود شدم ورنم داره میره بالا 😭😭عادی هست وزنم بر می گرده؟؟؟

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2738

عزیزجان رژیم برای هر کسی با توجه ب۷ وزنش متفاوته 

این کار غیر اصولی ترین حالت ممکنه 

وهمین که سعب کنین از رژیم مشابه استفاده کنین باعث صعف بدن مخصوصا تو شرایط کرونا که باید همه چیز خورد،استپ وزن یا وزن اوردن ناگهانی بعد از رها وردن رژیم رو داره

چند کیلو بودی چند شدی ؟؟؟

ببین عزیزم ۸۵ بودم شدم ۶۵ الان دوباره ۷۵ شده بودم که دارم دوباره این رژیمو میگیرم که تا عید هفته ای نیم کیلو کم کنم . البته من ورزش هم میکنم  روزی یه ساعت میرم می دو ام دوچرخه سواری هم میکنم 

اره اره برمیگرده شککک نکن 

بخدا لاغر کردن خیلی خیلی سخته. خوشبحال شما که لاغر کردی‌.

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
عزیزجان رژیم برای هر کسی با توجه ب۷ وزنش متفاوته  این کار غیر اصولی ترین حالت ممکنه  وهم ...

بله حق با شماست ولی این استاندارد ترین رژیمه . مثلا رژیم میگیرن از صبح تا شب فقط سیب میخورن این اشتباهه  

2706