2737
2734

سلام همه روالان مینویسم طولانیه ولی لطفابخون  زندگی خوبی دارم خونه ماشین وبچه داریم ۷ ساله ازدواج کردم شوهرم خیلی ناراحتم میکنه هیچوقت بهم پس اندازنمیده یه پول ارایشگاه بخوام یجوری جواب میده ی جوری پولومیده ک ازهزارتافوش بدتره یه خریدبرم اگه ۱۰۰ تومن بشه ۱۲۰ تاخونه غرمیزنه کوفت میکنه هروقت یه چیزی میخام بخرم اول به قیمتش نگاه میکنم بعدبه خودجنس بخاطقیمتش ک خب باشه چه خوشم بیادیانه میخرم تاحالاخریدم بالای ۱۰۰ نشد همش بهش گفتم چندتومن پول بریزبه کارتم خودم هرچی میخام بخرم اماگوش نمیده بادوستاش میره بیرون خوش میگذرونه دیروقت میاد امااگ یه شب خونه باشه خستس خوابش میادیاسرش تواینستاس هیچیم نمیگه اخه توک همش حرفی داری بادوستات بزنی چرابه من میرسی خسته ایی حرفات تموم میشه خودش هرلباسی هرچیزی باخرقیمتی باشه میخره مثلاکتونی خریده ۷۰۰ تومن من خریدم ۱۱۰ دندونش یکم خراب بشه سریع میره درست میکنه اماالان ماه هاست دندونم خرابه منونمیبره هروقتم خودش حسش باشه رابطه میخاداصلاهم نمیگه این دوس داره یانداره توروخدابهم بگیدچیکارکنم

😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیز باهاش درگیر نشو توخونه میابیمحلش کن اصلا بخودت نرس بزار بفهمه اگر گفت چرا اینجورشدی دیگه حرفا دلت را بزن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706