2733
2734
عنوان

نیاز ب مشاور دارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 33 پست
شاید کسی تو زندگیش هم نباشه الان ولی فکر من مریض. میگم نکنه الان آنلاین و با من چت نمیکنه با یکی دیگ ...

فکرای الکی نکن منم همیشه آنلاینم هم اینستا هم تل اما با هیچکسی چت نمیکنم 

کاربری برای دو نفر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید کسی تو زندگیش هم نباشه الان ولی فکر من مریض. میگم نکنه الان آنلاین و با من چت نمیکنه با یکی دیگ ...

خب بگو بهش ک بهت اعتماد بده اگه دوست داشته باشه بهت ثابت میکنه.اینطوری خیلی داری بزرگش میکنیاااا. انقد حساس نباش نتیجه عکس میده. البته بعضی دخترا خیلی دوس دارن اینطوری که یکی مدام نگران باشه و بهشون گیر بده 😐

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2728

اینکارو نکن که ازت فراری میشه شدید. منم با یه نفر همینجور کات کردم اینقدر بهم گیر میداد حتی گاهی جوابش رو نمیدادم در خونمون هم میومد اخرم مجبور شدم یه مدت دانشگاه نرم که نبینمش. البته علاقه یک طرفه بود

خب بگو بهش ک بهت اعتماد بده اگه دوست داشته باشه بهت ثابت میکنه.اینطوری خیلی داری بزرگش میکنیاااا. ان ...

اونم گفت یه روزی خوشم میاد از این گیر دادن

اما دیشب گفت زندگی شخصی خودمه

اینکارو نکن که ازت فراری میشه شدید. منم با یه نفر همینجور کات کردم اینقدر بهم گیر میداد حتی گاهی جوا ...

فکرمو چیکار کنم اون منو میکشه ک الان داره با کی چت میکنه

ازونایی هستی که اگر باهات ازدواج کنن هم یک عمر شکاکی و محدود میکنی و زندگی رو به کام آدم زهر میکنی. من جای اون دختر بودم ازت دوری میکردم اصلللللا نمیشه بهت تکیه کرد.... عمررررا

2738
ازونایی هستی که اگر باهات ازدواج کنن هم یک عمر شکاکی و محدود میکنی و زندگی رو به کام آدم زهر میکنی. ...

حنا خانم منم مشکلم همینه. دوست ندارم اینطوری باشم اما شرایط جامعه رو ک میبینم این فکرهای مزخرف میاد. میدونم فوق العاده بده و ممکنه رو زندگیم تاثیر بیاره اما چیکار کنم

فکر تو کنترل کن .وسیله دست خودته. بگو همچین دختری نیس که باهرکسی باشه .بعدشم باید بهش بفهمونی ک دوسش داری و میخوایش و میخوای ک اعتماد داشته باشی .اینطوری که نمیشه سریه حس انقد خودخواه باشی .منم جاش میبودم‌میگفتم هنوز ک چیزی با این پسر ندارم چرا بهش جواب بدم

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
فکر تو کنترل کن .وسیله دست خودته. بگو همچین دختری نیس که باهرکسی باشه .بعدشم باید بهش بفهمونی ک دوسش ...

الان اصلا نمیخوام  وارد رابطه بشم. منتظرم درسا یکم سبک تر بشه

اما خودش ب احتمال زیاد میدونه. اون فکر هم قابل کنترل نیست اصلا

خودتو جای او بزار که اگه بهت شک داشت چه حسی داشتی. ببخشید حساس و تعصبی نباش حالا به فرض داره با پسر چت میکنه دلیلی هست که حتما کار اشتباهی رو انجام میده؟نمیشه که تا اخر عمر با هیچ مردی صحبت نکنه. الانم که تعهدی بینتون نیست و تا جایی که متوجه شدم دوستیتون صمیمی هم نیست

خودتو جای او بزار که اگه بهت شک داشت چه حسی داشتی. ببخشید حساس و تعصبی نباش حالا به فرض داره با پسر ...

بعضی وقتا میگم دوست دختر ک هیچ اگر زنم بود تا الان طلاق گرفته بود بیا اخلاق خوب کن اما نمیتونم .

اگه نمیتونی بااین فکر کنار بیای حتما برو مشاوره. در اینده ازدواج میکنی حالا با ایشون یا هرکس دیگه این تعصبی بودن اگه همرات باشه زندگیتون سیاهه. هم فکر خودت اشفته هست و بعد باهاش تند رفتار میکنی و ایشونم پیر میشه  

2706