2737
2734
عنوان

خداکنه شوهرم درد بی درمون بگیره

1342 بازدید | 97 پست

دیروز عمل داشتم دکتر گفته بود یکی از لوله هاتو برمیدارم یکی رو شاید بازکنم(ناباروری)دارم کلا شوهرم تو پروسه درمان هیچ همراهی باهام نمیکرد و حتی عذابمم میداد...خلاصه ازشنبه باخوبی ومهربونی باهام حرف میزد و قراربود بیاد همرام چون باید رضایت برداشت لوله میداد...خلاصه خوشحال وخندان باهام همسفرشد ساعت هفت ونیم رسیدیم مرکز ابن سینا.....تو سالن نشستیم تا هشت بشه بریم اقا رضایت بده...نزدیک هشت شد گفتم بریم اول تو رضایت بدی...یهو در کمال ناباوری گفت پنجاه تا از سکه هاتو میبخشی تا رضایت بدم....اینقدر گریه کردم تو سالن و میخواستم برم که همه یه جوری نگام میکردن چون وسایلم دستش بودنمیتونستم برم رفتم اون ور تر نشستم و صدای خدا زدم و گریه کردم.اخرشم بدون بخشش سکه رضایت داد عمل کردم ولی با چ احساس بی کسی...خدا ب من بچه نداد و یه شوهر نامردم داد...دلم میخاست ازش طلاق میگرفتم اما تحمل حرف خانواده و مردمو ندارم...خیلی ضعیفم....شهرمون کوچیکه و همه بهم طمع میکنن اگه طلاق بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب گلم بهتر که بچه نداری

نه

آخه چه بابایی میشه واسه بچت 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
سکه هاتو نبخش.....بچه هم برای توست و هم اون  باهاش سر سنگین باش ....بگو دلمو شکوندی

نمیبخشم بهش گفتم بمیرمم نمیبخشم حتی اون دنیا سکه هاما از حلقومت میکشم بیرون

فازش چی بود؟فاز تو چیه از این مرد بچه بیاری؟همه ی مردم بهت طمع میکنن؟عجبس

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

مگه تهدیدش کردی مهریه ات رو میزاری اجرا که ترسیده حرف ازسکه زده

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706