2726
عنوان

تاثیر شیاف روغن گل مغربی

711 بازدید | 10 پست

سلام کی استفاده کرده تاثیر داره؟دکترم داده و دارم مصرف میکنم اگه دردا شروع نشه بازم اثرداره

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
از تاثیرش هرچی بگم رو رونو زایمان کم گفتم. دوتا گذاشتم ب دوروز نکشید نی نی اومد... عالیه عالی

من چرا دردام شروع نمیشه ...اگه فاصله بیفته تاثیر داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من چرا دردام شروع نمیشه ...اگه فاصله بیفته تاثیر داره

فاصله بین مصرف قرص رو نمیدونم... ولی شروع میشه. خیلی پیاده روی کن اگه طبیعی هستی. وقتی دردات شروع شد فقط نفس عمیق اصلا جیغ نزن و گریه نکن. صبور باش. با هر انفقباض نفس عمیق بکش و تا انقباض قطع شد یه خوراکی چیزی بخور و راه برو. از خود خدا برا همه خوب بخواه.... یعنی ببین زایمانت عالی میشه باور کن

فاصله بین مصرف قرص رو نمیدونم... ولی شروع میشه. خیلی پیاده روی کن اگه طبیعی هستی. وقتی دردات شروع شد ...

انشاالله دعا کن دردام شروع بشه که تاثیرش از بین نره دکتر تحریک هم انجام داده اما نمیدونم چرا شروع نشده

چرا نمیذارین فول ترم بشه جنین؟هنوز فرصت هست و نیازی ب شیاف نیس

نه اون شیاف باعث میشه روده ها تمیز شه و سبک شن ک نی نی ب سمت پایین بیاد.... 

تا لحظه ای ک روزش نباشه دنیا نمیاد

انشاالله دعا کن دردام شروع بشه که تاثیرش از بین نره دکتر تحریک هم انجام داده اما نمیدونم چرا شروع نش ...

انشالله عزیززززم... بعد دنیا ک میان میگی چرا اقد عجله داشتم. از بس سخته بعدش تا باز بشن 8 ماهه اسایش بیشتر میشه