من دماغم شکسته انحراف و قوز داره و بینیمم استخوانیه.میخوام عمل کنم ی چیز قشنگ اما طبیعی انحراف و قوزشو بگیره ی قوس ملایم بده و یکمم نوک بینیمو جمع کنه ک پره ها قشنگ ب نظر برسه.نمیدونم کدوم دکتر برم ب سختی شوهرو راضی کردم نمیخوام خراب کاری کنه دکتره.نظرتون ب دکتر مجلسی و مهشید خورده چی و اخوت و شهرام فاضلی چیه؟؟؟؟؟از بقیه دکترا انگار خعیلیا ناراضین .دکتر فاضلی ی ذره دماغارو دراز ب نظرم عمل میکنه پره هارم همه رو صاف میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دوستام پيش دكتر راستي و دكتر طرزي عمل كرده بودند هردو خيلي خوب شده بودند مشكل تنفسي ام پيدا نكردند

عمري دگر ببايد بعد از وفات مارا                                                              كاين عمر طي نموديم اندر اميدواري
من دنبال تزریق ژل لب میگردم تو اصفهان همه دغونن

esfahan-filer

این پیچت را ببین کارشون خوب پیش دختر حریری خودم رفتم کارش خوبه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

من نمونه کارای این دکترا رو زیاد ندیدم اما دخترخالم پیش دکتر شیروانی عمل کرده خیلی خوشگل شده

من نمونه جراحیاشونم که دیدم خیلی خوشگل بودن خواستی میتونی از سایتشون ببینی عزیزم

https://www.doctorshirvani.ir/جراحی-بینی-در-اصفهان/