2733
2734
عنوان

این پیامه من به دکتر هست

5901 بازدید | 12 پست

سلام من ۲ ماه هست که زایمان کردم از روز بیستم بعد از زایمان سینه ی چپم دچار ماستیت شد که دکتر برام کلوگزاسیلین ۵۰۰ و استامینوفن تجویز کردن چون تب و لرز هم داشتم حدود ده روز مداوا کردم و تقریبا خوب شدم که بعد از دو روز سینم قرمز شد و یک گوله ی سفت که حرکت میکنه نزدیک هاله ی قهوه ای احساس کردم  .دوباره مراجعه کردم به متخصص زنان که گفتن ۶۰ تا کلوگزاسیلین رو ادامه بده و مدام بدوش این کار رو کردم و سونوگرافی هم رفتم که بهتر نشدم دوباره پیش متخصص رفتم که میترونیدازول ۵۰۰ هر ۱۲ ساعت و فلوکونازول ۱۵۰ یه روز درمیان و بعد هفته ای یکی (۶عدد بود)و ویتامین ای زاویت ۴۰۰ هر سه روز یک بار که الان دو هفته هست مصرف کردم .ولی هنوز سینم قرمزه و سینه ی سمت راستم هم قرمز شده من الان باید چکار کنم گفتم برم پیش متخصص پستان .توی سونو هم گفتم اون توده گالاکتوسل هست در ساعت ۸ پستان و یکی دیگه توده ی لنف نود هست.ممنون میشم منو از نگرانیی در بیارین در صمن نوک سینه هام به شدت زخم بودن که الان تازه بهبود پیدا کردن.

حالا شما ها دوستای خولم یه حمد شفا برا من میخونین.

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

حمد خوندم برات عزیزم ان شاءالله که خوب خوب بشی، لطفا" برای سلامتی منم دعا کن🙏

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به نیت شِفای شما دوست عزیز

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک
🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین