2737
2734
عنوان

شوهرم بيكار شد😭😭😭

563 بازدید | 27 پست

همون طور ك ميدونين فست فود ها باز هستن شوهرم اشپز فست فود بود....اين همه زحمت بكش  اخرم اخراج

صاحب كار عوضيش با زنش دعواش ميشد (دارن جدا ميشن)سر كارگر ها و اشپزش خالي ميكنه

دعا كنيد بازم كار خوب پيدا كنيم😭😭البته تو اين وضعيت فك نكنم بتونيم

چیزی ک پاین شهر بهش میگن بی ناموسی... بالاشهر بهش میگن ازدواج سفید.. پول همه چیزو قشنگ میکنه 😏😏😎

خیلی حال روز بدیه

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حتما پیدا میکنه

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
2738

شوهر منم بیکاره ۴ ماهه..یکماهه دیگه رفته آژانس..حدودا ده تومن قرض بالا آوردیم....‌بگو بره اسنپ یا مثلا آژانس....راستی من خوندم شرکت پنبه ریز تو تهران هم استخدام کارگر و انباردار داره....اگه اونجایی ی نگا بنداز....واسه منم دعا کن شوهرم زود کار گیر بیاد براش..خسته شدم بخدا

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2706