2737
2734
عنوان

تا حالا تجربه داشتین با ذکری یا دعایی شوهرتون بیاد باهاتون آشتی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 22 پست

یه غسل هست به اسم غسل اویس قرنی.میری حموم و یه غسل ساده میکنی به نیت غسل اویس قرنی.خیلی خیلی موثره.

البته در کل عزیزم سعی کن به هر ترفندی بلدی از قهراتون کم کنید.دیگه ماشالا الان همه جا پر از مطالب آموزشی هست که واقعا موثره.

کمی گذشت کمی عشق کمی سازش....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه غسل هست به اسم غسل اویس قرنی.میری حموم و یه غسل ساده میکنی به نیت غسل اویس قرنی.خیلی خیلی موثره. ...

از بس همیشه نازم را میکشید فکر میکردم اینبار هم میاد منت کشی بیاد طرفم خودم مدیریت میکنم دعا کن  آشتی کنه دلم براش تنگ شده هیچوقت قهرمان اینقدر طولانی نبود ولی براتون بگم علت قهرم صد در صد حق بهم میدین ولی دوسش دارم

همیشه در حال تلاشم ،هر روز موفق تر از دیروزم...
2728

عزیزم اگر مقصر هستی و دلش رو شکستی برو عذرخواهی کن و آشتی کن

اگر پنجاه پنجاه مقصر هستید خودت پیش قدم شو، وقتی دوسش داری غرور بیجا برای چیه

قهر کردن یک نوع تحقیر کردن طرف مقابل هم هست

و اینکه خدا ازت راضی نیست اگر شوهرتو که اینقدر دوستت داره آزار میدی و قهر می کنی،

این لحظاتی هم که به قهر میگذره به ضرر خودتونه، می توانستید با هم لحظاتی بی نظیر بسازید، ولی با قهر هر روز هم دورتر و دورتر می شید.

برو از پشت بغلش کن، در سکوت، 

خودش بر میگرده و بغلت می کنه و آشتی می کنید، یه رابطه گرم هم بزنید، و تامام

به انرژی مثبت و کائنات اعتقاد داری خب دعا هم یه جور قانون جذبه عزیزدلم

اره ب انرژی مثبت اره 

ولی اینکه با چن تا کلمه ی اتفاق بیفته ن اونم کلمات عربی ک خودم هم نمیفهمم چیه 

اگ اتفاقی برام بیفته میگم حل میشه همین بخودم انرژی مثبت میدم ولی هیچی نمیخونم واسه حلش

2738