2726
عنوان

فردا دیگه بستریم میکنن🤗

340 بازدید | 27 پست

وای دوهفته انتظار کشیدم!بالاخره فردا نی نیمو  بغل میگیرم

هر راهی امتحان کردم دوسه بار دهانه رحم تحریک کردن تخم شوید و روغن کرچک و پیاده روی و توپ و نزدیکی و...همه اینا و رفتم ولی فقط یک سانتم هنوز.فردا ۴۰هفتم تموم میشه و میرم به امیدخدا با سرم فشار

میدونم دردش بیشتره ولی بچم ۳۷۰۰ وزنشه بیشتر بمونم بازم اذیت میشم😔دعا کنین برام😘

خوش اومدی آوای مامان😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شاء الله به سلامتی خوبه نرفتی سز؟

بیمازستان خصوصی میرم دکترم گفت اگه دیدم داری اذیت میشی یا پیشرفتت خوب نیس سز میکنمت نگران نباش

خوش اومدی آوای مامان😘😍

قد وزنت اسی

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 
ایشالله بسلامتی بغلش کنی خوشبحالت من ۴ ماه دیگه دارم

یه چشم به هم زدن تموم میشع ومیرع انشالله به سلامتی در آغوشش بگیری😍خیلی این اواخر انتظار سخته سعی کن ورزشارو اینارو انجام بدی مث من اذیت نشی

خوش اومدی آوای مامان😘😍
بیمازستان خصوصی میرم دکترم گفت اگه دیدم داری اذیت میشی یا پیشرفتت خوب نیس سز میکنمت نگران نباش

وای چه دلی داری

خصوصی فقط تو امکانات و رفتار بهتره وگرنه اون درد و زاءو میکشه فرقی واسه ش نداره اونم با آمپول فشار که چند برابر میکنه سختیش و

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
من واست دعا ميكنم ان شاءالله راحت زايمان كنى و بسلامتى به اغوشش بكشى تو هم واسه شفاى بيمارسرطانى من ...

چشم حتما عزیزم😚لطف داری شما

خوش اومدی آوای مامان😘😍
2706