2733
2734
عنوان

آزمایش غربالگری اول

293 بازدید | 15 پست

سلام دوستان راستش یه چیزایی اینترنت خوندم که نگرانم کرده در مورد آزمایش غربالگری ☹️ من سونو ان تی دادم همه چی نرمال بود واسه آزمایش رفتم یه فرم بهم داد که پر کنم نوشته بود اگه سابقه فامیلی دارین بنویسین منم خاله همسرم سندرم داون بود نوشتم توی برگه . من و همسرم هر دو  ۳۰ ساله هستیم و ازدواجم فامیلی نبوده حالا خوندم که اگه سابقه فامیلی نوشته باشی حتما میزنه ریسک بالا داری واسه جاری منم همینو زده بود که خیلی اذیت شد و آمینو سنتز انجام داد و خدا رو شکر الان بچه سالمی داره الان بهم میگه بیخودی نگران نباش اگه سونو اوکی بود همه چی نرماله همش استرس الکیه پیش خودم میگم ای کاش خاله همسرم رو نمینوشتم چهار روز دیگه جوابم میاد دارم میمیرم از استرس طاقت ندارم از اولش پر از استرس بودم☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا کلا الان هرکی ک ۳۰ ب بالا باشه و فامیل باشن رو میفرستن برا سلفری ک نمونه خون هست ک نقص های جنین ...

پس منم آماده باشم که سلفری بدم☹️ اگه واقعا جوابش مطمئنه حتما انجام میدم فقط تا جواب بیاد من چهارده هفته رو رد کردم دیر نمیشه واسه سلفری؟

منم سالها پيش يه خواهرشوهر داشتم كه سندروم داون نبوده ولى بيمار بوده اما ننوشتم با اينحال واسم زد ريسك متوسط نشون دكترم دادم گفت سلفرى نميخواد صبر كن تا غربالگرى دوم اونو انجام دادم خدارو صدهزار مرتبه شكر جوابش خوب بود ان شاءالله واسه شمام سالمه اما اى كاش نميزدى كه خالش مشكل داره حالا عدد بالا واستون ميزنن

2738
منم سالها پيش يه خواهرشوهر داشتم كه سندروم داون نبوده ولى بيمار بوده اما ننوشتم با اينحال واسم زد ري ...

خدا رو شکر انشالله نینیتو سالم بغل میگیری 🥰 نمی‌دونم اومدم خونه جاریم در موردش باهام حرف زد که واسه اون اینطوری شد من خودم اتفاقا گفتم بنویسم که دقیق تر انجام بدن😭 ولی حالا خوندم که یه نرم افزار دارن اگه بزنن سابقه در جا ریسک بالا میزنم😥 توکل بر خدا واسه منم دعا کنین 

آزمایش باید ناشتا رفت؟ چقدر طول میکشه برا جوابش؟  اول باید سونو داد.. بعدش رفت آمایش.؟ بلافاصل ...

عزیزم آزمایش ناشتایی نمیخواد اول حتما سونو برو جوابش هم همراهت باشه  از من که کپی سون هم گرفتن واسه آزمایش تقریبا یک هفته طول کشید البته من آمل زندگی میکنم و ازمایشم رو میفرستن آزمایشگاه نیلو

2706