2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدم احساس امنیت نداره باز باشه کانتر بزار یهو مهمون بیاد میتونی یه سری چیزا رو مخفی کنی😄

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

سلیقه ای عزیزم 

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
2738

بستگی داره به فضای خونت

خونت کوچیکه یا بزرگه

اگر کوچیکه جلو باز باعث میشه فضای خونه لزرگتر دیده بشه

اشپزخونه ات اگر جلو باز کنی کابینت کم نمیاری؟!  اگر نه کانتر

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
بستگی داره به فضای خونت خونت کوچیکه یا بزرگه اگر کوچیکه جلو باز باعث میشه فضای خونه لزرگتر دیده بش ...

نه آشپزخونه بزرگه،به نظرتون کمد دیواری باکس جاکیف و میز ارایش داشته باشه یا از مد رفته؟

نه آشپزخونه بزرگه،به نظرتون کمد دیواری باکس جاکیف و میز ارایش داشته باشه یا از مد رفته؟

نه اتفاقا خیلی هم عالیه

دیگه فضای اتاق اشغال نمیشه و مرتبه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را