2726
عنوان

شما قضاوتم کنید لطفا گریه ام بند نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا میریم بیرون هی میگه اونورو نگاه نکن وای مردا رو نگاه نکن 

در حالی که اصلا من کاری ندارم 

یا به گارسون سفارش میدم انگار بهش برمی خوره که چرا من گفتم خودش باید بگه

هر  روز باید ۲ ساعت تموم قربون صدقه اش برم وگرنه میگه تو دوستم نداری  با این که بهش اعتما ...

حالا چرا گريه ميكني  حوصله داريااااا اين همه ناز كردن معنا داره مگه دختره   

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2728
هر  روز باید ۲ ساعت تموم قربون صدقه اش برم وگرنه میگه تو دوستم نداری  با این که بهش اعتما ...

یا قبلا یکی دیگه رو داشته که ولش کرده 

یا اعتماد به نفسش خیلی کمه و خودش رو کمتر از تو میدونه

وای منم مجردیم ی دوس پسر همینطوری داشتم خودشو انداخته بود جلو ماشین بخاطرم دستش داغون شد چقد بخیه خورد ی انگشتش قطع شد دیوانن نمیشه باهاشون زندگی کرد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
مثلا میریم بیرون هی میگه اونورو نگاه نکن وای مردا رو نگاه نکن  در حالی که اصلا من کاری ندارم&n ...

میگن مشکلاتی ک قد ازدواج قبل ازدواج ی ذرست بعدش خیلی بزرگ میشه

فکر کن چیزی که قبلش بزرگ باشه بعدش چیه

حتما با مشاور یا روانشناس حرف بزن

حتما

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
دارم می ترکم چرا واقعا مردی به این شخصیت و خانواده و شغل و ... اینجوری می بود اخه من از کجا باید می ...

تو که کف دستتو بو نکرده بودی

ادما کم کم همو میشناسن

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
حالا چرا گريه ميكني  حوصله داريااااا اين همه ناز كردن معنا داره مگه دختره    

نمی تونم قبول کنم ادمی که دوسش داشتم اینجوریه 

بخدا هر دختری ارزوشه با همچین مردی باشه 

خودمم میدونم چقدر دختر به خاطر موقعیتش دنبالشن ولی چه فایده

نمی تونم قبول کنم ادمی که دوسش داشتم اینجوریه  بخدا هر دختری ارزوشه با همچین مردی باشه  ...

آواز دهل شنیدن از دور خوش است ولی تو قراره یه عمر هر روز کنار این دهل باشی

دیگه خود دانی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

گلم با مرد شکاک زندگی نمیکنی جهنم رو به طور زنده و از نزدیک تجربه میکنی 

عقلتو بذار وسط 

الان دوستین رفتارش اینه زنش بشی دستش بازتره ها دیونتذمیکنه

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

عزیزم دمشوقیچی کن بره

حوصله داری بخدا

نگاه عزیزم عشق وعاشقی که قبل ازازدواج درک میکنیم خیلی متفاوت ترازبعدازدواج

همه چی ازدور فاصله قشنگه

دوست داشتن نیس این یجورعادته

2706