2733
2734
عنوان

مطمئنم تا چند وقت دیگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 46 پست
چی بگم والا حتما داره درس میخونه موز اره میخورم   بیدار شدم صبحانه دادم شوهرم خورد رفت سر ...

منم پسرم شبا بیداره 😢موز ندارم عوص کن برا خودت بخر😁❤️خیلی بده لعنتی بیدار بودن 😩

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
منم پسرم شبا بیداره 😢موز ندارم عوص کن برا خودت بخر😁❤️خیلی بده لعنتی بیدار بودن 😩

منکه بچه ندارم نمیدونم چرا نمیتونم بخوابم 

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 15سالمه بیدارم چیش عجیبه؟

چرا بیداری آخه من بچه دارم مجبورم اون یکی شوهر داره مجبوره الان بهترین وقت واس استراحت آخ ک الان وقته خوابیدن بعد چرا با گوشی آخه 0شمای قشنگتو حیف میکنی 😩😩😩

2728
بچمو واکسن زدم بیتابی میکرد...قطره دادم الان اون خوابیده من خوابم پریده😐😐😐😐😐یه ساعت دیگه پامیشه ...

وای درکت میکنم خواهر پسر من الان دوماهه شبا کلا بیداره 😢شدم عین جغد بچه داری خیلی سخته

اره خیلی سخته منم ۹ روزه پسرمو از شیر گرفتم شبا تا ۱۲ بیداره ولی صبح دیگه تا ۱۰ میخابه عوضش روز خیلی اذیت میکنه

2738
امروز پنج شنبه است.۱۴ساله ها تازه میخوان بخوابن😁

چه گیری دادین به چهارده پونزده بابا...... تو کامنتا گفتم سال نامزدیمه....من الان مادر گرامی و زحمتکش چهار فرزندم عزیزانم😅😅😅😅😅😅😅

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
اره خیلی سخته منم ۹ روزه پسرمو از شیر گرفتم شبا تا ۱۲ بیداره ولی صبح دیگه تا ۱۰ میخابه عوضش روز خیلی ...

سخت نبود پسر من خیلی ب شیر وابستس نمیدونم چجوری میخوام از شیر بگیرمش مخصوصا شبا ک کلا شیر میخوره 😩

چرا بیداری آخه من بچه دارم مجبورم اون یکی شوهر داره مجبوره الان بهترین وقت واس استراحت آخ ک الان وقت ...

ساعت 3 خوابیدم 5 کابوس دیدم بیدار شدم .الان بخوابم  خواب میمونم براکلاس ساعت 9 اومدم سایت خوابم نبره

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
اره خیلی سخته منم ۹ روزه پسرمو از شیر گرفتم شبا تا ۱۲ بیداره ولی صبح دیگه تا ۱۰ میخابه عوضش روز خیلی ...

موفق باشی عزیزم.....خوبه اتفاقا که همون دوازده هم بخوابه....شب بیداری آدمو از پا در میاره

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
ساعت 3 خوابیدم 5 کابوس دیدم بیدار شدم .الان بخوابم  خواب میمونم براکلاس ساعت 9 اومدم سایت خوابم ...

آهان موفق باشی اما نمیگم نصیحت نه بیشتر تجربه چون الان کلاسا هم آنلاین شده ب چشماتون بیشتر فرصت استراحت بدین موفق باشین❤️😍

2706