2733
2734
عنوان

مطمئنم تا چند وقت دیگه........

421 بازدید | 46 پست

هر صفحه سایت میشه دو سه تا کامنت...بقیه‌ش تبلیغ..........

باز میکنیم سایت رو باید کامنتا رو لابلای تبلیغا پیدا کنیم سوا کنیم......واللا😒😒😒😒😒😒😒

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

😑💔

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم بازدهی هم نداره من به جز اون تبلیغ کارگزاری که چند وقت پیش بود هیچکدوم تا الان نخوندم. گرافیک بد. تبلیغ بدون سواد تبلیغاتی. اون کارگزاری هم از بس قیافه دختره و پسره برام عجیب بود یادم مونده. همش میگفتم کی بر می دارنشون 😐

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2731
85 چند ساله میشه؟ 

سنم نیست که....سال نامزدیمه😄😄😄😄😄

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2738
🍌موز میخوری؟ 14 سالشه؟ چرا بیداره؟ اسی چرا بیداری؟ 

توضیح دادم دوست عزیز......

آها میگم آخه 14 ساله الان باید خواب باشه 

من 15سالمه بیدارم چیش عجیبه؟

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
آها میگم آخه 14 ساله الان باید خواب باشه 

بچمو واکسن زدم بیتابی میکرد...قطره دادم الان اون خوابیده من خوابم پریده😐😐😐😐😐یه ساعت دیگه پامیشه باز روز از نو روزی از نو

چی بگم والا حتما داره درس میخونه موز اره میخورم   بیدار شدم صبحانه دادم شوهرم خورد رفت سر ...

😂😂😂😂😂😂

توضیح دادم ای خدااااااااااا

2706