2726
عنوان

تشخیص بارداری قبل از موعد

60 بازدید | 6 پست

من الان تقریبا ده روز تا موعدم مونده 😩

صبرم نیست 😲

از کجا میشه فهمید باردارم یا نه 😳😳😳😳😳😳

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
فقط صبر😃👏❤️

چقد سخته این ده روز

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انشالله پایانش خوشی و بی بی مثبت❤️😃

مرسی عزیزم 

امیدوارم برای شمام اتفاقای خوب بیافته

بی بی رو بیخیال بشید من از وقت پریودم ده روز گذشته بود آزمایش بتا هم مثبت بود ولی بی بی چک منفی نشون داد من راه بهتری پیدا کردم که دو روز بعد از نزدیکی میفهمی بارداری اصلا احتیاج نیست تا پریودی صبر کنی من سه تا بچه دارم سر دومی دمای بدنم رو چک میکردم وقتی پریود میشی دمای بدن میاد پایین مال من تقریبا (البته صبحها قبل از اینکه از جاتون پاشید) ۳۶.۴ میشد تا موقع تخمک گذاری پایین میمونه بعد از اون میشد ۳۶.۷ و کم کم بالا می‌رفت آخرش میشد ۳۶.۹ ولی من دو روز بعد از نزدیکیم دمای بدنم صبح قبل از پا شدن شد ۳۷.۱ تعجب کردم ولی اون ماه دیگه پریود نشدم سر پسر سومم هم وقتی دو روز بعد از نزدیکیم دمای بدنم رفت روی ۳۷.۲ دیگه خیالم راحت شد و اون ماه هم دیگه پریود نشدم حالا این دماهایی که گفتم تو بدن هرکی ممکنه فرق کنه یا دستگاه دما سنجها باهم فرق کنن ولی اگه از یک دستگاه و در یک ساعت تقریبی مثلا هر روز بین ساعت ۶ تا ۸ صبح قبل از پا شدن از رختخواب دمای بدنتان رو اندازه گیری کنید راحت دو روز بعد از نزدیکیتون میتونید بفهمید که باردار شدید یا نه