2733
2734
عنوان

خستم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 27 پست
خیلییییییییییی سخته من یادمه وقتی بچه بودم یه همسایه جدید اومده بود هر روز هر روز خدا اون و پسرکوچول ...

واقعا بده .اخه شانس این فامیلمه .نمیشه بی احترامی کرد .اگه غریبه بود میشد کاری  کرد

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
اصلا این اعجوبس .چند وقت پیش اومده بود پشت در حموم بودم .به همه زنگ زده بود ببینه من اونجام جواب نمی ...

من جای تو بودم قطع رابطه میکردم

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد تحویلش نگیر 

کم کم خودش متوجه میشه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

الان شبا بچم تا صبح بیداره .من تازه ۱۱ صبح به بعد با بچه میخابم تا ۱ .تازه ساعت ۱ خانم تعریفشو میاره .فک کن من کم خواب گرسنه .کلی کارم دارم.میترکه سرم

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2731
من جای تو بودم قطع رابطه میکردم

فامیلمه شانس .وگرنه سریع قطع میکردم.دعا کنین خونمون بتونم عوض کنم

عکس نمیاد بزن گوگل دعاش برات میاد

باشه گلم مرسی

الان شبا بچم تا صبح بیداره .من تازه ۱۱ صبح به بعد با بچه میخابم تا ۱ .تازه ساعت ۱ خانم تعریفشو میاره ...

چقدر بی درکه من بجات سردرد گرفتم خودم دوتا بچه دارم تحمل دو روزش هم ندارم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
فامیلمه شانس .وگرنه سریع قطع میکردم.دعا کنین خونمون بتونم عوض کنم

فامیل باشه ....مهم نیست ..مهم فقط خودتی واعصابت

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
چقدر بی درکه من بجات سردرد گرفتم خودم دوتا بچه دارم تحمل دو روزش هم ندارم

اره واقعا .خیلی بی درکه .تازه هی میاد میگه تو برو بخواب من بچتو نگه میدارم .درصورتی که بچمم خابش میاد و اصلا ساکته 

الان شبا بچم تا صبح بیداره .من تازه ۱۱ صبح به بعد با بچه میخابم تا ۱ .تازه ساعت ۱ خانم تعریفشو میاره ...

باید رودروایسی رو بزاری کنار  رک و راست بهش بگی که من بچه کوچیک دارم احتیاج به استراحت دارم نمیتونم زیاد رفت و آمد کنم هر موقع خواستم ببینمت میام خونه ت یا بهت زنگ میزنم، مدام پیشش از این که حتی مادرت سرزده بیاد خونه ت هم بدت میاد بگو 

یا کلا در رو براش باز نکن ، اگر هم به کسی زنگ زد که فلانی کجاست ، پیش همون طرف شاکی باش که به گوشش برسونه

بلاخره یه جوری باید بهش بفهمونی 

باید رودروایسی رو بزاری کنار  رک و راست بهش بگی که من بچه کوچیک دارم احتیاج به استراحت دارم نمی ...

اره عزیزم .حق با توعه.واقعا استرس و ناراحتی دارم مدام.

والا منم از این مزاحما داشتم دیگه اخرش رک و راست بهش گفتم از همه راهای غیر مستقیم که اره مادرمم تو این اوضاع نمیاد خونمو نمیدونم قبلا با فلانی زندگی میکردیم خیلی سخت بود همش خونم بود بخدا نمی فهمید دیگه رو راست بهش گفتم دیگه زدم به در بیخیالی گفتم ارامشم مهمتره دوستانه باهاش حرف زدم هنوزم استرس اومدنشو دارم ولی بهتر شده اون دور از جون خیلی نفهمه فقط 😑من بودم میفهمیدم مزاحمم دیگه پامم نمیذاشتم اونجا ولی این ما شاالله رو داره 

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂