2726
عنوان

خستم کرده

265 بازدید | 27 پست

یکی از فامیلامون طبقه بالای ما زندگی میکنه .هر روز میاد ۴ ساعت خونمون .تو روخدا چیکار کنم .خستم کرده .تازه زایمانم کردم اصلا حوصلشو ندارم .مدام عیبت میکنه و حرف میزنه

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای خیلی بده اینجوری  هیچی اگه زنگ زد بهش بگو ببخشید نمیتونم در رو باز کنم

خب ی روز اینو بگم بعدش چی .دوباره میاد .اونروز الکی گفتم دارم بچه شیر میدم باز ی ساعت بعدش اومد

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
بگوسرماخوردم..مشکوکم به کرونا

خب ی هفته ن دوهفته نمیاد .اخه وقتیم نمیاد زنگ میزنه تلفنی مخمو میخوره

خب ی روز اینو بگم بعدش چی .دوباره میاد .اونروز الکی گفتم دارم بچه شیر میدم باز ی ساعت بعدش اومد

درو باز نکن بگو دستم بند بود 

یه روز دیگه داشتم جارو میکشیدم 

یه روز داشتم بچه میخوابوندم 

یه روز خواب بودم 

دروبازنکن چندبار ب بهانه های مختلف مثلاحمام خواب این جیزا خودش میفهمه

نمیفهمه .انجام دادم بخدا .خیلی خستم

نمی دونم اثر کرده یا نه اما از گوگل دعا برای رفع مهمان مزاحمو دراوردم خوندم دوهفتس پیداش نیست اگه سایت خراب نباشه برات می زارم

😍خدایا سلامتی بچه هامو ازت می خوام 🙏🤲
تلفن مهم نیست..میشه یکی درمیون جواب نداد

اصلا این اعجوبس .چند وقت پیش اومده بود پشت در حموم بودم .به همه زنگ زده بود ببینه من اونجام جواب نمیدم.!

خیلییییییییییی سخته من یادمه وقتی بچه بودم یه همسایه جدید اومده بود هر روز هر روز خدا اون و پسرکوچولوش خونه ما بودن مامانمم بدش نمیومد تاظهر حرف میزدن با اینکه بچه بودم قشنگ یادمه چقدر بدم میومد ازش همش میگفتم درشو باز نکن مامانم میگفت نه زشته

بعد عصرش برا بابام میگفتم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمی دونم اثر کرده یا نه اما از گوگل دعا برای رفع مهمان مزاحمو دراوردم خوندم دوهفتس پیداش نیست اگه سا ...

خدا خیرت بده

2706