2737
2734

من شوهرم درامدش خوبه ولی قسط و...زیاد داریم .این ماه هم زیاد شده جوری که فک کنم وسط ماه فقط ۳۰۰ هزار تومن تو کارت شوهرم بمونه .

میخام از پس انداز خودم به شوهرم بدم ولی خب چ جوری .اینقدر مغروره که حتی وقتی پول نداره به من نمیگه ندارم.

کارتمو بهش بدم زشته؟میشه بگید چکار کنم؟

فقط نگید خودت برو برا خونه خرید کن چون نمیتونم .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت برو برای خرید مایحتاج خونه

نمیتونم .به جز این ی راهکار دیگه بگید .ممنونم ❤

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
سلام عزیزم کارتتون رو بدین بگین ازاین کارت هم استفاده کن عزیزم،ان شالله همیشه خوش باشید اسی جان

فدات عزیزم .ممنونم ❤❤

2738
اسی شاغلی پس اندازت ازکجاست؟

ن قبلا شاغل بودم و کلا پول ماهیانه که شوهرم هرماه میداد و خرج نمی کردم .پس انداز می کردم یا قبل گرونی طلا می رفتم طلا می خریدم

نده پس اندازتو فعلا خداروشکر هنوز اونقدر احتیاج نداره ک نمیگه چیزی

اخه هیچی هم نداشته باشه به من چیزی نمیگه .

اصن نمیدونم این کارم درسته پس اندازمو بهش بدم یا ن

خودت رو تو خرج خونه دخالت نده دوست عزیز

پس اندازت رو هم رو نکن

همیشه روز مبادایی هست

دنیا هزار جور چرخ می خوره

هیچکس از فردای خودش خبر نداره

ان شاالله که خوشبخت باشید و بهترین اتفاق ها برات رقم بخوره

تجربه ی سال ها زندگی مشترک خودم و بقیه

میگه که این کار رو نکن

2706