2737
2734
دقیقا همینجوری .شوهرم با بچه درد دل می‌کنه از من بد میگه من را مسخره می‌کنه با من بحث می‌کنه میگم جل ...

چرا با بچه درد ودل می کنه 

پس این پدر باعث حواس پرتی فرزند می شه 

دختر گلت پیش خودش می گه 

بابام الان چکار می کنه 

چرا صاحب کارش مثل مامان من دعوا می کنه همش دعواش می کنه 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیش دبستانی دخترم خیلی خوب بود همه چیش خوبه هقط من بی اعصابم و اینکه تشویق هم بلد نیستم

کتک بلدی یا دعوا بی مقدمه میگم اون دخترو از زندگی و درس با رفتارت محروم نکن عزیزم سخت ترین پایه کلاس اول هست دو تا از خواهرام معلم دبستانن خیلی به من تاکید داشتن حواست باشه دخترت زرنگ نبود تو حوصله بخرج بده قرار نیست همه 20 بشن عزیزم الانم که مجازی شده بدتر، دخترم الان کلاس سوم هست عشقش نقاشی هست تنها چیزی نمیخاد بهش بگی انجام بده 😂😂😂 تا ده روز من نگم مشقت بنویس نمینویسه 😂😂😂 اما من کمکش کردم الان عضو شورای مدرسه هست و برنامه صبحگاهی اجرا میکنه می‌فرسته واسه معلم ها و همه تشویقش میکنن و صبح ها من خوابم اون میره تو اتاقش سر کلاس آنلاین، به قرآن قسم سه تا مدرسه براش عوض کردم اونم غیر انتفاعی تا این مدرسه را راضی هستم ازش  😂😂😂 این مدرسه پارسال برج 11 آوردم که یکماه بعذش کرونا آومد و تعطیل شد 😂😂😂 معلم ها و مدرسه ها هم خودشون ایراد دارند مقصر اون کوچلو نیست اذیتش نکن تشویقش کن بهش زور نگو بزار متوسط یاد بگیره تا اینکه کم کم خوب بشه 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
ساوه

چرا انقد دور 

حق را به همسرت بده 

خانه محل ارامش و کانون گرم خانواده هستش 

شده همسرت با اوج خستگیش با لبخند وارد خانه بشه

شده شما در اوج سختی خانه با همسرت بشینی از زندگی روزمره 

و از کار خونه و بچه ها پیشش شکایت نکنی 

2728
چرا با بچه درد ودل می کنه  پس این پدر باعث حواس پرتی فرزند می شه  دختر گلت پیش خودش م ...

بله همینطوره غصه میخوره میگه مامانم بابام را دوست نداره پدرش با من حرف نمیزنه احترام را نگه نمیداره جلوی بچه ها بی احترامی میکنه

صحبت کردم فیلم وکارتونهایی که دیده میاد تو ذهنش یا به بچه همسایه فکر می‌کنه دوست داره باهاش بازی کنه ...

خب همه ی این ها را با یک برنامه ریزی می تونی انجام بدی 

اول تایم درسی 

بعد پرسش و پاسخ 

بعد جایزه (تماشای کارتن مورد علاقه با همدیگه ، یا بازی با بچه همسایه و... )

ولی من راضیترم از اینکه خودم تو خونه بهش درس میدم به نظرم هیچ وقت ی معلم نمیتونه تا این حد رو درس دا ...

من هم پسرم کلاس اوله همیشه هم حرف شما رو میزنم نمیدونم چرا هیچ کس موافقم نیس

2738
چرا انقد دور  حق را به همسرت بده  خانه محل ارامش و کانون گرم خانواده هستش  شده ...

هیچوقت با لبخند وارد خونه نشده تاوان اذیت‌هایی با مادرش به من کرد ویو استفاده های احساسی که به من کرد رو الان داره پس میده

هیچوقت با لبخند وارد خونه نشده تاوان اذیت‌هایی با مادرش به من کرد ویو استفاده های احساسی که به من کر ...

بهت حق می دم عزیزم 

چرا انقد دور  حق را به همسرت بده  خانه محل ارامش و کانون گرم خانواده هستش  شده ...

خیلی به من اذیت کرد پشت سرم خیلی حرف میزنم .به من بی محلی می‌کنه .حرمت خانواده را نگه نمیداره

خیلی به من اذیت کرد پشت سرم خیلی حرف میزنم .به من بی محلی می‌کنه .حرمت خانواده را نگه نمیداره

عزیزم ی لحظه بیا اون یکی تاپیکت

من هم پسرم کلاس اوله همیشه هم حرف شما رو میزنم نمیدونم چرا هیچ کس موافقم نیس

واقعا بخوای فکر کنی تینجوری خیلی بهتره حسنش اینه که بجه ها از هم مریضی نمیگیرن. حالا امسال کرونا اومده ولی خوب تا پارسال هم ی نفر آنفولانزا میگرفت سر هفته کل کلاس مریض بودن ولی امسال تو خونه جای بچه هامون امن تره 

2706