2737
2734
عنوان

مشکل دارم میخام دیوونه بشم کمک

442 بازدید | 51 پست

سلام دارم دیوون میشم کمکم کنین شوهرم ازم سردبخاطراخلاقم چون اصلاب خودم نمیرسم کمکم کنین من انحراف چشم دارم افسرده شدم روانی شدم     کمک میخام ازدنیام ناامیدم ازهمه چی بدم میادخلاصع سرتونوب دردنیارم چاره ندارم غیرتایپ دوروبرامومیبینم ب خودشون میرسن باشوهراشون کیف میکنن ولی من بدبختم چون انحراف دارم رفتم دکترمیگ بخاطرتنبلی چشمت نمیش عمل کردخواهشااگ شمادکترخوب سراغ دارین بهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما انحراف چشمتو درمان کن سهل نگیر 

روزی دوساعت واسه خودت وقت بذار 

لباساتو اتو کن موهاتو شونه کن دوش بگیر لاک بزن ارایش کن دندوناتم بعد هر وعده مسواک بزن 

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers

خب چی میشه عزیزم داشته باشی 

تو به خودت برس تو تنها ادمی نیستی که انحراف داره 

به خودت برس از زندگی لذت ببر یه روزی به گذشته نگاه میکنیو حسرت این روزارو میخوری 

دعا کن که جونت سالمه 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2738
کاش همچی به همین سادگی ک میگی باش ولی متاسفانه ازشانس بدما این انحراف بایدبخوربه چشم ما

کارنشد نداره من جات بودم هرکاری برای درمان انجام میدادم ن واسه همسرم واسه خودم

ارخیلی شنیدم ایشالله میرم فقط خداکن این همه راه رومیرم بااین گرونهابی نتیجه نباش

حتما برو حتما 

حتی اگ بینتیجه باشه ارزششو داره چون حداقل تلاشتو کردی 

این ک چیزی نیس ک بخواد درمان نشه

سلام عزیزم

خوبی

خیلیا انحراف دارن

چرا برا خودت اینقدر مشکل رو بزرگ میکنی که مسیر زندگیت رو بخواد تحت الشعاع قرار بده؟؟!!!!!

شوهرت تو رو اینجور پسندیده پس خودت اصلا ابراز نکن و بهش فکر نکن

دیدت رو باید عوض کنی، نه چشمات رو

با تغییر دیدت به زندگی، زندگیت دلچسب میشه نه با تغییر چشمات

اینقده آدم همه جوره هست، شما اگه ببینیشون،شرمت میاد که ناامید شدین

مثلا یکی از فامیلای خودم، یه پاش خخیلی میلنگه، وقتی راه میره واقعا جلب توجه میکنه، الان سه تا بچه داره،اینقدررررر از زندگی راضیه و شاااااااااده که همه فراموش کردن یه پاش شَل هست، اسنقده اسم شوهرشو میاره و با لذت میگه

شوهرش هم عاشقشه

مثل اینو خیلی میتونم بهتون بگم

این بنظرم ناشکری هست که بخواین با انحراف چشم، روحیه خودتونو از دست بدین.....شکر گذار باشین و راضی و قانع، ان شاءالله خدا کمکتون کنه و از زندگیتون لذت ببرین

کارنشد نداره من جات بودم هرکاری برای درمان انجام میدادم ن واسه همسرم واسه خودم

منم همینومیگم بخاطرخودم ن برای شوهرم ولی بعضیامیگن ن بروخداروشکرکن ارخدایاهزارمرتبه شکرولی خب دخترارومیبینم ب خوشون میرسن حسرت میکشم مگ من دل ندارم ادم یکباربت دنیامیاد

2706