2737
2734
عنوان

بیاید توروخدا به کمک نیاز دارم

200 بازدید | 23 پست

سه هفته پیش رابطه داشتم با شوهرم بدون پیشگیری،بعد دو روز قرص خوردم،هفته بعدش پریود شدم،هفته پیش باز رابطه داشتیم باز بدون پیشگیری فرداش قرص خوردم،الان پریود شدم باز یه راه فوری بگید قطع بشه،الان البته دوتا ال دی خوردم دیدم لکه بینی دارم

قرص اورژانسی همینه هورمون هارو میریزه بهم کاریش هم نمیشه کرد یه دکتر زنان میگفت قرص اورژانسی رو فقط سالی یه بار مجاز به خوردنش هستین بیشتر بخورین  تاثیر ش کم میشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه سیستم بدنتو بهم ریختی که.....نکن اینجوری عوارض بدی داره.یه روش مطمئن انتخاب کن.با این برنامه و قرص خوردن ها تخمدانات آسیب میبینن.الان نمیدونم چیکار کنی.با دکتر زنان صحبت کن

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2728
قرص اورژانسی همینه هورمون هارو میریزه بهم کاریش هم نمیشه کرد یه دکتر زنان میگفت قرص اورژانسی رو فقط ...

واااای من الان چیکار کنم،یه راه فوری وجود نداره پریودم بند بیاد؟

واااای من الان چیکار کنم،یه راه فوری وجود نداره پریودم بند بیاد؟

نه دیگه باید صبر کنی خودش تموم شه مگر اینکه بری آمپول بزنی که بند بیاد که اونم باز پریود های بعدیت رو میریزه بهم و خیلی بده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
همه سیستم بدنتو بهم ریختی که.....نکن اینجوری عوارض بدی داره.یه روش مطمئن انتخاب کن.با این برنامه و ق ...

همیشه با کاندوم جلوگیری میکردیم،این دوبار اصلا نفهمیدم چی شد و چرا این کارو کرد،فردا هم قرار بود جشن بگیریم دوتایی با این پریودی من گند خورد توش،نمیدونم چیکار کنم بند بیاد

ببخشید عزیزم زدی رحم ات رو داغون کردی الان میخوایی بند بیاد ک چکار کنی؟

بزار روال طبیعی بدنت پیش بره 

قرص اورژانسی خیلی بده اینقدر نخور 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
بند میاره؟ هنوز به خون ریزی نیفتادم فقط در حد لکه

لکه را نمی‌دونم اما همین هم قبلاً مثل شما شدم بخاطر قرص خونریزی کردم دکتر هم فریز انجام داد وهم قرص مفنامیک اسید ویه سری قرص دیگه داد

2706