2726
عنوان

مامانای با تجربه یکی کمک کنه

128 بازدید | 26 پست

سلام یکم واکشن شش ماهگی پسرمو زدم از شبش تب کرده تا الان دوبار دکتر بردم اسهالم هست داروها فایره نکرده . خودم اسهال نیستما اما هی تو دلم یجوری انگار اسهالم . نکنه کرونا باشه .‌چه خاکی برسرم بریزم . پسرم داره اب میشه . با دارو تبشو میتونم کنترل کنم دیشب ندادم گفتم بلکه خوب شده الان باز بیدار شد . چیکار کنم . دکتر گفت تا شنبه خوب نشد بیار امپول بزنیم 

خوب مگه قطره استامینوفن بهش ندادی بعد از واکسن؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

یکم سیب زمینی و هویج اب پز کن میکس کن بدون روغن و نمک بده بخوره قول میدم اسهالشو جمع میکنه پسر هشت ماهه خودمم اسهاله از دیشب منتظرم صبح بشه برم هویج بخرم 

اب زیاد بده اب بدنش کم نشه 

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم سیب زمینی و هویج اب پز کن میکس کن بدون روغن و نمک بده بخوره قول میدم اسهالشو جمع میکنه پسر هشت م ...

باشه خدا خیرت بده نمیدونم چه گلی برسرم بگیرم . ۶ روزه تب  و اسهاله . اخه تابه حال ندیدم کسی اینجوری مریض بشه . نمیدونم دندون میخواد در بیاره نمیدونم کروناس نمیدونم چیه 

2728
باشه خدا خیرت بده نمیدونم چه گلی برسرم بگیرم . ۶ روزه تب  و اسهاله . اخه تابه حال ندیدم کسی این ...

تب بخاطر واکسنه احتمالا دکترم ببری کاری نمیکنن دکتر بردن تو این شرایط خودش ریسکه سعی کن تبشو کنترل کنی ابجوش نبات بده با شیشه پسر منم بخاطر دندوناشه داره اب میشه اسهاله ولی میترسم همش دکتر دکترش کنم 

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

سلام عزیزم یک داروی فوق العاده بیخطر میگم امروز حتما بخر و بده نی نی فقط دوزش رو از داروخونه بپرس شایدم تو جعبش نوشته باشه.ازبن لحاظ میگم بیخطره چون پروبیوتبکه .اسمش یوموگی هستش...اسهال پسر منم با سه بار دکتر بردن خوب نشد و بچم دور از جونش داشت از بین میرفت .خدا خیر بده کسی ک اینو بهم معرفی کرد .هنوز ک هنوزه یادم میافته دعاش میکنم و لعنت میفرستم به این دکترای نادون...کپسول رو باز کن قاطی شیر یا ماست بچت کن .روز دوم تاثیرش رو میبینی.یه ورق بخری کافیه چون با کپسول سوم حال بچت خوب میشه

دوتا شیشه استا تموم کرده شیاف زدم دکتر پروفنم داده باز فایده نداره 😭😭😭

چرا انقدر ترسیدی ..اروم باش اول..کرونا نیست نترس.بچه ها نمیگیرن میگن...ولی میتونن ناقل باشن..بنظرم اگه دیدی تبش قطع نمیشه ببرش،متخصص عفونی..ببینن عفونتش علتش چیه..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
تب بخاطر واکسنه احتمالا دکترم ببری کاری نمیکنن دکتر بردن تو این شرایط خودش ریسکه سعی کن تبشو کنترل ک ...

اصلا معلوم نیست شاید خودش کرونا باشه . بخاطر شیرینیه نبات دکتر گفت اسهالشو تشدید میکنه وگرنه نبات و نعناع میدادم باز بهتر میشد حالا فردا هویجو امتحان کنم ممنونم عزیزم 

چرا انقدر ترسیدی ..اروم باش اول..کرونا نیست نترس.بچه ها نمیگیرن میگن...ولی میتونن ناقل باشن..بنظرم ا ...

اخه بعد ۶ روز خیلی نگرانم کرده . دکتر گفت تا شنبه انتی بیوتبک بده اگه بهتر نشد بیا امپول تزریق کنیم . میترسم بچم چیزیش نشه یوقت 

بهداشت که رفتم میگفت گاهی علت اسهال اینه که بچه ها چیزی برمیدارن تو دهنشون میکنن..میکروب داره باعث اسهال میشه..

2706