2737
2734
الهی بمیرم💔 خیلی سخته

خدانکنه اره واقعا خیلی سخته جفتمون لاغرو ضعیف شدیم از غصه امروز کلی بغلش گریه کردم بغضم گرفت

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا تازه بازم تاپیک زد نی نی یارو تگ کرد میگفت یا باید جانی دپو حذف کنید یا میرم فتا شکایت میکن ...

😂😂😂😂 ای وااای اینم یه چیزی از پلیس فتا شنیده فقط😂😂😂 روحم شاد شد خدایا😂‌

کاش بره شکایت کنه همونجا خودشو به جرم مسخره کردن شان پلیس فتا میگیرن😂

2731
😂😂😂😂 ای وااای اینم یه چیزی از پلیس فتا شنیده فقط😂😂😂 روحم شاد شد خدایا😂‌ کاش بره شکایت کنه ه ...

تازه مونا تهرانی رو هم تگ کرد گفت دارم میرم از سایتت شکایت کنم 😂

{ خانم هستم }
نه بابا تازه بازم تاپیک زد نی نی یارو تگ کرد میگفت یا باید جانی دپو حذف کنید یا میرم فتا شکایت میکن ...

انگار پلیس فتا مامانشه هر جا زورش نرسید بره شکایت کنه پیشش

2738
کاش لغو کاربریش میکردن دلم خنک میشد😂 عجب ادمی بود

نکردن

دفعه قبل که اونجوری فحش داد و ویرایش زد و شاهد هم داشتیم چون اسکرین نگرفتیم لغوش نکردن چه برسه به الان

کلا انگار پارتیش کلفته

یجوری با نی نی یارا حرف میزد انگار زیردستش بودن!!!

{ خانم هستم }
چون مارادونا مرد

خدایی؟

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
چند روز یکبار میبینیش؟

بستگی داره مثلا ماه پیش هفته ای یبار اما از ۱۵ مهر تا امروز کلا ندیده بودمش

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2706